FC Utrecht gaat donderdagavond op bezoek bij een stuurloos Servette FC. De club maakt maandagochtend bekend dat trainer Thomas Häberli niet langer de hoofdtrainer is van de Zwitserse club. Dit weekend verloor zijn ploeg met 1-4 van St. Gallen en dat was alweer de tweede competitienederlaag op rij.
In de zomer van 2024 werd de Zwitserse oefenmeester aangesteld in Genève. Vorig seizoen eindigde Servette FC onder zijn leiding op de tweede plek, maar aan dit seizoen is de ploeg een stuk minder sterk begonnen. In de seizoensopener won Young Boys met 3-1 en een week later ging het voor eigen publiek mis tegen St. Gallen (1-4). In de tussentijd werd een tweeluik met Viktoria Plzeň, in de tweede voorronde van de UEFA Champions League, met 2-3 verloren.
Daardoor vervolgt Servette FC hun weg in de derde voorronde van de UEFA Europa League, waarin FC Utrecht de tegenstander is na twee klinkende overwinningen (1-3 en 4-1) op Sheriff Tiraspol. Donderdag vormt Zwitserland het decor van de heenwedstrijd en een week later wordt het tweeluik beslist in Stadion Galgenwaard.
Spelletjesfanaten opgelet! Vanaf heden staat ESPN Fantasy Voetbal online. Daag je vrienden uit, en maak de best mogelijke selectie met een budget van 100 miljoen. Het spel is te spelen via de ESPN Goal! App of op Fantasyvoetbal.nl.
