2020 Zomer Olympische Spelen Programma - Tafeltennis

zaterdag 24 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
02:00TafeltennisVrouwen enkel, voorronde
02:45TafeltennisVrouwen enkel, voorronde
02:45TafeltennisVrouwen enkel, voorronde
03:30TafeltennisVrouwen enkel, voorronde
03:30TafeltennisVrouwen enkel, voorronde
02:00TafeltennisVrouwen enkel, voorronde, S. Yee v EdghillBekijk Uitslagen
02:00TafeltennisVrouwen enkel, voorronde, Garci v BatmunkhBekijk Uitslagen
02:00TafeltennisVrouwen enkel, voorronde, Lay v FonsecaBekijk Uitslagen
02:00TafeltennisVrouwen enkel, voorronde, Oshonaike v LiuBekijk Uitslagen
02:45TafeltennisVrouwen enkel, voorronde, Hanffou Nana v TrifonovaBekijk Uitslagen
02:45TafeltennisVrouwen enkel, voorronde, J. Liu v ZazaBekijk Uitslagen
03:30TafeltennisMannen enkel, voorronde, Kumar v EnkhbatBekijk Uitslagen
04:15TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Lebesson/Yuan v Hu/TapperBekijk Uitslagen
04:15TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Fegerl/Polcanova v Mizutani/ItoBekijk Uitslagen
04:15TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Szudi/Pergel v Wong C T/Doo H KBekijk Uitslagen
04:15TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Ionescu/B. Szocs v Pistej/BalazovaBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Cheng I C/Lin Y J v Achanta/BatraBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, O. Assar/Meshref v Lee S S/Jeon J HBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Franziska/P. Solja v Campos/FonsecaBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisGemengd's dubbel, Laatste 16, Xu X/Liu S W v Wang Z/ZhangBekijk Uitslagen
07:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Diaw v ChewBekijk Uitslagen
07:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Gacina v FannyBekijk Uitslagen
07:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Mino v KumarBekijk Uitslagen
07:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Noskova v PavadeBekijk Uitslagen
07:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Moret v YamadaBekijk Uitslagen
08:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Jancarik v AlkhadrawiBekijk Uitslagen
08:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Gionis v PeteBekijk Uitslagen
08:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Partyka v BromleyBekijk Uitslagen
08:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, M. Diaz v ParanangBekijk Uitslagen
08:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Tokic v HazinBekijk Uitslagen
08:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Ionescu v YanBekijk Uitslagen
08:45TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Shao v KallbergBekijk Uitslagen
08:45TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Dvorak v LiuBekijk Uitslagen
08:45TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Batra v HoBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Drinkhall v Alamian DarounkoBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Afanador v Lam S HBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Bergström v S. MukherjeeBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Shin Y v EdghillBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Yuan v HelmyBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Kou v HmamBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Cifuentes v ShingBekijk Uitslagen
13:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Robles v AltoBekijk Uitslagen
13:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Skachkov v LevajacBekijk Uitslagen
13:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Madarasz v E. OffiongBekijk Uitslagen
13:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Vega v BatmunkhBekijk Uitslagen
13:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, D. Vivarelli v LayBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Sirucek v PowellBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Gaponova v J. LiuBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, Xiao v LavrovaBekijk Uitslagen
14:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Majoros v BouriahBekijk Uitslagen
14:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 1, Apolónia v OmotayoBekijk Uitslagen
14:45TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 1, De Nutte v TrifonovaBekijk Uitslagen
zondag 25 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisGemengd's dubbel, kwartfinales, Lebesson/Yuan v Wong C T/Doo H KBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisGemengd's dubbel, kwartfinales, Xu X/Liu S W v Ionescu/B. SzocsBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisGemengd's dubbel, kwartfinales, Franziska/P. Solja v Mizutani/ItoBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisGemengd's dubbel, kwartfinales, Lin Y J/Cheng I C v Lee S S/Jeon J HBekijk Uitslagen
07:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Gnanasekaran v Lam S HBekijk Uitslagen
07:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Lebesson v GacinaBekijk Uitslagen
07:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Póta v MoretBekijk Uitslagen
07:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Ali Saleh v GionisBekijk Uitslagen
07:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Habesohn v ChewBekijk Uitslagen
07:45TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Jorgic v RoblesBekijk Uitslagen
07:45TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Zhang v NoskovaBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Chuang C Y v CifuentesBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Gerassimenko v JancarikBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Ni v Shin YBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Meshref v PartykaBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Yu M Y v ShaoBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Pesotska v BatraBekijk Uitslagen
09:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, R. Gardos v DrinkhallBekijk Uitslagen
09:15TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Tsuboi v IonescuBekijk Uitslagen
09:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Matelova v ParanangBekijk Uitslagen
09:15TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Soo W Y v XiaoBekijk Uitslagen
10:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Källberg v KumarBekijk Uitslagen
10:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, B. Takahashi v YuanBekijk Uitslagen
10:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, S. Sawettabut v VegaBekijk Uitslagen
13:00TafeltennisGemengd's dubbel, halve finale, Xu X/Liu S W v Lebesson/YuanBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisGemengd's dubbel, halve finale, Lin Y J/Cheng I C v Mizutani/ItoBekijk Uitslagen
maandag 26 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Jha v SkachkovBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Achanta v ApolóniaBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Q. Li v LayBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Balazova v LiuBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Wang v PowellBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Pucar v TokicBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Yang v TrifonovaBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, L. Zhang v E. OffiongBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Assar v KouBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 2, Groth v MajorosBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Mikhaylova v J. LiuBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 2, Yu v S. MukherjeeBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Fan Z D v LebessonBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Boll v GerassimenkoBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Jang W J v DrinkhallBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, P. Solja v ZhangBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Chen M v MoretBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Freitas v HabesohnBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Wong C T v Chuang C YBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Ishikawa v ParanangBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Lin Y J v KällbergBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Harimoto v Lam S HBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Polcanova v BatraBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Samara v SawettabutBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Feng T W v XiaoBekijk Uitslagen
13:00TafeltennisGemengd's dubbel, Finals, 3e / 4e plek, Lebesson/Yuan v Lin Y J/Cheng I CBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisGemengd's dubbel, Finals, 1ste / 2e plek, Xu X/Liu S W v Mizutani/ItoBekijk Uitslagen
dinsdag 27 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Jeoung Y S v GionisBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Pitchford v JorgicBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Eerland v MeshrefBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Szocs v LiuBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Aruna v TsuboiBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Doo H K v Shin YBekijk Uitslagen
04:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Cheng I C v Yu M YBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Ma Long v AchantaBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Calderano v TokicBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Chen S Y v ZhangBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Ito v YuBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Gauzy v GrothBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Ovtcharov v SkachkovBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Jeon J H v YuanBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Diaz v LiuBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Falck v AssarBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Niwa v WangBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Sun Y S v YangBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Han v LayBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Lin Y J v TsuboiBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Fan Z D v FreitasBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Jeoung Y S v BollBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Ishikawa v PolcanovaBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Chen M v ZhangBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Jorgic v HarimotoBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Liu v Yu M YBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Eerland v Doo H KBekijk Uitslagen
13:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Gauzy v Ma LongBekijk Uitslagen
13:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Liu v Jeon J HBekijk Uitslagen
13:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Ito v SawettabutBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Assar v Chuang C YBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Niwa v OvtcharovBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Calderano v Jang W JBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Feng T W v HanBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Chen S Y v Sun Y SBekijk Uitslagen
woensdag 28 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
04:00TafeltennisMannen enkel, kwartfinales, Fan Z D v Jeoung Y SBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, kwartfinales, Chen M v Doo H KBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, kwartfinales, Ishikawa v Yu M YBekijk Uitslagen
08:00TafeltennisVrouwen enkel, kwartfinales, Ito v Jeon J HBekijk Uitslagen
09:00TafeltennisMannen enkel, kwartfinales, Lin Y J v JorgicBekijk Uitslagen
10:00TafeltennisVrouwen enkel, kwartfinales, Han v Sun Y SBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisMannen enkel, kwartfinales, Calderano v OvtcharovBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisMannen enkel, kwartfinales, Assar v Ma LongBekijk Uitslagen
donderdag 29 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
04:00TafeltennisVrouwen enkel, halve finale, Chen M v Yu M YBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, halve finale, Ito v Sun Y SBekijk Uitslagen
08:00TafeltennisMannen enkel, halve finale, Fan Z D v Lin Y JBekijk Uitslagen
09:00TafeltennisMannen enkel, halve finale, Ovtcharov v Ma LongBekijk Uitslagen
13:00TafeltennisVrouwen enkel, Finals, 3e / 4e plek, Yu M Y v ItoBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisVrouwen enkel, Finals, 1ste / 2e plek, Chen M v Sun Y SBekijk Uitslagen
vrijdag 30 juli, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
13:00TafeltennisMannen enkel, Finals, 3e / 4e plek, Lin Y J v OvtcharovBekijk Uitslagen
14:00TafeltennisMannen enkel, Finals, 1ste / 2e plek, Fan Z D v Ma LongBekijk Uitslagen
zondag 1 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisMannen Team, Laatste 16, Slovenia v KoreaBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisMannen Team, Laatste 16, Chinese Taipei v CroatiaBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, Egypt v RomaniaBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, Hong Kong, China v BrazilBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen Team, Laatste 16, Hong Kong, China v FranceBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen Team, Laatste 16, Brazil v SerbiaBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, Australia v GermanyBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, China v AustriaBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen Team, Laatste 16, China v EgyptBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen Team, Laatste 16, Portugal v GermanyBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, Chinese Taipei v United StatesBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, Hungary v JapanBekijk Uitslagen
maandag 2 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisMannen Team, Laatste 16, Japan v AustraliaBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisMannen Team, Laatste 16, United States v SwedenBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, Korea v PolandBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen Team, Laatste 16, France v SingaporeBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen Team, kwartfinales, Brazil v KoreaBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen Team, kwartfinales, Hong Kong, China v RomaniaBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen Team, kwartfinales, China v FranceBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen Team, kwartfinales, Chinese Taipei v JapanBekijk Uitslagen
dinsdag 3 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisMannen Team, kwartfinales, Japan v SwedenBekijk Uitslagen
03:00TafeltennisVrouwen Team, kwartfinales, Korea v GermanyBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen Team, kwartfinales, Chinese Taipei v GermanyBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen Team, kwartfinales, China v SingaporeBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen Team, halve finale, China v GermanyBekijk Uitslagen
woensdag 4 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00TafeltennisVrouwen Team, halve finale, Hong Kong, China v JapanBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen team halve finaleBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen team halve finaleBekijk Uitslagen
donderdag 5 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
04:00TafeltennisVrouwen Team, Finals, 3e / 4e plek, Germany v Hong Kong, ChinaBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen Team, Finals, 1ste / 2e plek, China v JapanBekijk Uitslagen
vrijdag 6 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
04:00TafeltennisMannen Team, Finals, 3e / 4e plek, Korea v JapanBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen Team, Finals, 1ste / 2e plek, China v GermanyBekijk Uitslagen

Medaillespiegel

Algemeen medaillleklassement

  • 37
    NOR
  • 32
    ROC
  • 27
    GER

Individueel medailleklassement

Goud
Goud
NorwayNOR 16
GermanyGER 12
ChinaCHN 9
Zilver
Zilver
Russian Olympic CommitteeROC 12
GermanyGER 10
United StatesUSA 10
Brons
Brons
Russian Olympic CommitteeROC 14
CanadaCAN 14
NorwayNOR 13

Algemeen medaillleklassement

  • 5
  • 5
    Bolshunov
    Bolshunov
  • 5
    Roeiseland
    Roeiseland

Individueel medailleklassement

Goud
Goud
Noorwegen 4
Russian Olympic CommitteeBolshunov 3
NoorwegenRoeiseland 3
Zilver
Zilver
FrankrijkFillon Maillet 3
JapanTakagi 3
Zuid-KoreaMinjeong 2
Brons
Brons
Russian Olympic CommitteeLatypov 3
NoorwegenRoeiseland 2
HongarijeLiu 2

Olympisch Nieuws