2020 Zomer Olympische Spelen Programma - Ritmische gymnastiek

vrijdag 6 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:20Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, kwalificatie, rotatie 1Bekijk Uitslagen
04:50Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, kwalificatie, rotatie 2Bekijk Uitslagen
07:50Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, kwalificatie, rotatie 3Bekijk Uitslagen
09:20Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, kwalificatie, rotatie 4Bekijk Uitslagen
zaterdag 7 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
03:00Ritmische gymnastiekVrouwen groep meerkamp, kwalificatie, rotatie 1Bekijk Uitslagen
04:30Ritmische gymnastiekVrouwen groep meerkamp, kwalificatie, rotatie 2Bekijk Uitslagen
08:20Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, Finale, rotatie 1Bekijk Uitslagen
08:53Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, Finale, rotatie 2Bekijk Uitslagen
09:31Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, Finale, rotatie 3Bekijk Uitslagen
10:04Ritmische gymnastiekVrouwen individueel meerkamp, Finale, rotatie 4Bekijk Uitslagen
zondag 8 augustus, 2021
tijd (EST)SportEventUitslag
04:00Ritmische gymnastiekVrouwen groep meerkamp, Finale, rotatie 1Bekijk Uitslagen
04:50Ritmische gymnastiekVrouwen groep meerkamp, Finale, rotatie 2Bekijk Uitslagen

Medaillespiegel

Algemeen medaillleklassement

  • 37
    NOR
  • 32
    ROC
  • 27
    GER

Individueel medailleklassement

Goud
Goud
NorwayNOR 16
GermanyGER 12
ChinaCHN 9
Zilver
Zilver
Russian Olympic CommitteeROC 12
GermanyGER 10
United StatesUSA 10
Brons
Brons
Russian Olympic CommitteeROC 14
CanadaCAN 14
NorwayNOR 13

Algemeen medaillleklassement

  • 5
  • 5
    Bolshunov
    Bolshunov
  • 5
    Roeiseland
    Roeiseland

Individueel medailleklassement

Goud
Goud
Noorwegen 4
Russian Olympic CommitteeBolshunov 3
NoorwegenRoeiseland 3
Zilver
Zilver
FrankrijkFillon Maillet 3
JapanTakagi 3
Zuid-KoreaMinjeong 2
Brons
Brons
Russian Olympic CommitteeLatypov 3
NoorwegenRoeiseland 2
HongarijeLiu 2

Olympisch Nieuws