2020 Zomer Olympische Spelen programma

Live
tijd (EST)SportEventUitslag
06:00ZwemmenVrouwen 200m vlinderslagBekijk Uitslagen
06:05BoogschietenVrouwen individueel laatste 32Bekijk Uitslagen
06:05ZeilenMannen finnBekijk Uitslagen
06:05ZeilenMannen finn opening seriesBekijk Uitslagen
07:50ZeilenMannen 49erBekijk Uitslagen
07:50ZeilenMannen 49er opening seriesBekijk Uitslagen
06:00ZwemmenMannen 100m vrije slagBekijk Uitslagen
12:20BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep d tussenstandenBekijk Uitslagen
12:35ZwemmenMannen 200m borstslagBekijk Uitslagen
12:54ZwemmenMannen 4 x 200m vrije slag estafetteBekijk Uitslagen
13:00BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep c tussenstandenBekijk Uitslagen
13:12ZwemmenMannen 800m vrije slagBekijk Uitslagen
01:40RoeienMannen Vier-zonder, FinalesBekijk Uitslagen
01:50RoeienMannen Quadruple twee, FinalesBekijk Uitslagen
02:00RoeienVrouwen Quadruple twee, FinalesBekijk Uitslagen
02:00SchietenVrouwen trapBekijk Uitslagen
02:00SchietenVrouwen trap kwalificatieBekijk Uitslagen
02:00SchietenVrouwen Trap, kwalificatie, Day 1Bekijk Uitslagen
02:00VolleybalMannen Volleybal, voorronde, poule A, CAN v IRIBekijk Uitslagen
02:00HandbalMannen Handbal, voorronde, groep B, DEN v BRNBekijk Uitslagen
02:30IJshockeyVrouwen Hockey, voorronde, poule A, NED v RSABekijk Uitslagen
02:40BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep I, Blichfeldt v ZetchiriBekijk Uitslagen
02:40BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep k tussenstandenBekijk Uitslagen
02:40BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep l tussenstandenBekijk Uitslagen
02:40BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep M, Tunjung v TanBekijk Uitslagen
02:40BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep P, T.L. Nguyen v JaquetBekijk Uitslagen
02:50SchietenMannen trapBekijk Uitslagen
02:50SchietenMannen trap kwalificatieBekijk Uitslagen
02:50SchietenMannen trap kwalificatie dag 1Bekijk Uitslagen
03:00BasketbalMannen Basketbal, voorronde, groep B, NGR v GERBekijk Uitslagen
03:00RugbyMen's Rugby Sevens, Classification Round 5-8, CAN v USABekijk Uitslagen
03:00IJshockeyVrouwen Hockey, voorronde, poule A, GBR v INDBekijk Uitslagen
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16, Japan v EgyptBekijk Uitslagen
03:00BeachvolleybalVrouwen Team, voorronde, poule F, Murakami/Ishii v Betschart/HüberliBekijk Uitslagen
03:10RoeienMannen Vier-zonder, Finales, Finale ABekijk Uitslagen
03:20BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep i tussenstandenBekijk Uitslagen
03:20BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep m tussenstandenBekijk Uitslagen
03:20BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep p tussenstandenBekijk Uitslagen
04:00BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep e tussenstandenBekijk Uitslagen
04:00BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep h tussenstandenBekijk Uitslagen
04:40BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep f tussenstandenBekijk Uitslagen
04:40BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep g tussenstandenBekijk Uitslagen
04:40BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep j tussenstandenBekijk Uitslagen
05:00TafeltennisVrouwen enkel, kwartfinales, Ishikawa v Yu M YBekijk Uitslagen
05:20BadmintonVrouwen enkel groepsfase groep n tussenstandenBekijk Uitslagen
Volgende
tijd (EST)SportEventUitslag
12:00VoetbalVrouwen voetbal 1ste ronde groep g tussenstanden
12:46ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag heats heat 4
15:00VoetbalVrouwen voetbal 1ste ronde groep e tussenstanden
15:30VoetbalVrouwen voetbal 1ste ronde groep f tussenstanden
04:00JudoVrouwen 70kg, Laatste 32
04:00JudoVrouwen 70kg, Laatste 32
04:00JudoVrouwen 70kg, Laatste 32
04:00JudoVrouwen 70kg, Laatste 32
02:56BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 29
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:00SchermenMannen Team sabel, Laatste 16
03:09BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 30
03:20BadmintonGemengd's dubbel, kwartfinales, Zheng S/Huang Y Q v Jordan/Oktavianti
03:20BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep E, Okuhara v Kosetskaya
03:20BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep H, B.W. Zhang v Da Silva
03:22BoogschietenMannen individueel laatste 32 laatste 32 - 7
03:30RoeienMannen Quadruple twee, Finales, Finale A
03:30RugbyMen's Rugby Sevens, Classification Round 5-8, RSA v AUS
03:30ZwemmenMannen 100m vrije slag halve finale
03:30ZwemmenMannen 100m vrije slag halve finale halve finale 1
03:35BoogschietenVrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 15
03:35ZwemmenMannen 100m vrije slag halve finale halve finale 2
03:41ZwemmenVrouwen 200m vrije slag finale
03:48BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 9
03:49ZwemmenMannen 200m vlinderslag finale
03:50RoeienVrouwen Quadruple twee, Finales, Finale A
03:57ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag halve finale
03:57ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag halve finale halve finale 1
04:00RugbyMen's Rugby Sevens, Semifinal, NZL v GBR
04:00HandbalMannen Handbal, voorronde, groep B, SWE v POR
04:00TafeltennisMannen enkel, kwartfinales, Fan Z D v Jeoung Y S
04:00BoksenVrouwen vedergewicht, kwartfinales, Petecio v Arias
04:00JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Memneloum v Matniyazova
04:00TennisMannen dubbel, kwartfinales, Mektic/M. Pavic v McLachlan/Nishikori
04:00TennisMannen dubbel, kwartfinales, Daniell/Venus v Cabal/Farah
04:00TennisMannen enkel, Ronde 3, Carreño v Koepfer
04:00TennisMannen enkel, Ronde 3, Fognini v Medvedev
04:00TennisVrouwen dubbel, kwartfinales, Kudermetova/Vesnina v L. Kichenok/N. Kichenok
04:00TennisVrouwen enkel, kwartfinales, Giorgi v Svitolina
04:00TennisVrouwen enkel, kwartfinales, Rybakina v Muguruza
04:00BeachvolleybalVrouwen Team, voorronde, poule D, Ana Patricia/Rebecca v Kravcenoka/Graudina
04:00BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep F, Li v Repiská
04:00BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep G, He B J v Aghaeihajiagha
04:00BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep J, Sindhu v Cheung N Y
04:01BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 10
04:04ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag halve finale halve finale 2
04:05VolleybalMannen Volleybal, voorronde, poule B, USA v TUN
04:06JudoMannen 90kg, Laatste 32, Sherazadishvili v Gantulga
04:06JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Bernholm v Landolsi
04:10RoeienMannen lichtgewicht dubbel twee halve finale ab
04:10RoeienMannen lichtgewicht dubbel twee halve finale ab halve finale 1
04:13JudoMannen 90kg, Laatste 32, Finesse v Nyman
04:13JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Bellandi v Niang
04:14BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 31
04:15BoksenVrouwen vedergewicht, kwartfinales, Veyre v Testa
04:19JudoMannen 90kg, Laatste 32, Igolnikov v Dossou Yovo
04:19JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Drysdale-Daley v Timo
04:21ZwemmenMannen 200m borstslag halve finale
04:21ZwemmenMannen 200m borstslag halve finale halve finale 1
04:25SchermenMannen Team sabel, kwartfinales, Italy v Iran
04:25SchermenMannen Team sabel, kwartfinales, United States v Hungary
04:25SchermenMannen Team sabel, kwartfinales, ROC v Germany
04:25SchermenMannen Team sabel, kwartfinales
04:26JudoMannen 90kg, Laatste 32
04:26JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Polleres v Fletcher
04:27BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 32
04:28ZwemmenMannen 200m borstslag halve finale halve finale 2
04:30RoeienMannen lichtgewicht dubbel twee halve finale ab halve finale 2
04:30RugbyMen's Rugby Sevens, Semifinal, ARG v FIJ
04:30Wielersport - WegVrouwen individueel tijdrit
04:32JudoMannen 90kg, Laatste 32, Bekauri v Kuczera
04:32JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Kim S Y v Arrey
04:39JudoMannen 90kg, Laatste 32, Klammert v Kochman
04:39JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Teltsidou v Sun X Q
04:40BoogschietenMannen individueel laatste 32 laatste 32 - 5
04:40RoeienVrouwen lichtgewicht Dubbel Twee halve finale ab
04:40RoeienVrouwen lichtgewicht Dubbel Twee halve finale ab halve finale 1
04:40BadmintonGemengd's dubbel, kwartfinales, Watanabe/Higashino v Puavaranukroh/Taerattanachai
04:40BadmintonGemengd's dubbel, kwartfinales, M. Ellis/Smith v Tang C M/Tse Y S
04:40BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep N, Intanon v S.Y. Cheah
04:45ZwemmenVrouwen 200m individuele wisselslag finale
04:45IJshockeyVrouwen Hockey, voorronde, poule B, NZL v ESP
04:45JudoMannen 90kg, Laatste 32, Bobonov v Mungai
04:45JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Portela v Shaheen
04:48BoksenVrouwen middengewicht, Laatste 16, Parker v Bylon
04:50RoeienVrouwen lichtgewicht Dubbel Twee halve finale ab halve finale 2
04:52JudoMannen 90kg, Laatste 32, Florentino v Nhabali
04:52JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Bernabeu v Taimazova
04:53BoogschietenVrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 16
04:54ZwemmenVrouwen 1500m vrije slag, Finale
04:58JudoMannen 90kg, Laatste 32, van 't End v Persoglia
04:58JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Pérez v Howell
05:00RoeienMannen twee-zonder-stuurman halve finale halve finale ab
05:00RoeienMannen twee-zonder-stuurman halve finale ab halve finale 1
05:00HonkbalMannen Honkbal, Opening Ronde, groep A, JPN v DOM
05:00TafeltennisVrouwen enkel, kwartfinales, Chen M v Doo H K
05:03BoksenVrouwen middengewicht, Laatste 16, Price v Munkhbat
05:05ZeilenMannen 470
05:05ZeilenMannen 470 opening series
05:05ZeilenMannen 470 opening series race 1
05:05ZeilenMannen 49er opening series race 2
05:05ZeilenMannen finn opening series race 3
05:05ZeilenMannen rsx opening series race 7
05:05JudoMannen 90kg, Laatste 32, Clerget v Ustopiriyon
05:05JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Scoccimarro v Rodriguez
05:06BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 3
05:10RoeienMannen twee-zonder-stuurman halve finale ab halve finale 2
05:11JudoMannen 90kg, Laatste 32, Silva v Özerler
05:11JudoVrouwen 70kg, Laatste 32, Coughlan v Biribo
05:15ZeilenVrouwen rsx opening series race 7
05:15IJshockeyVrouwen Hockey, voorronde, poule A, GER v IRL
05:18JudoMannen 90kg, Laatste 32, Brown v Schwendinger
05:18JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:19BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 4
05:20RoeienVrouwen twee-zonder-stuurman ab
05:20RoeienVrouwen twee-zonder-stuurman ab halve finale 1
05:20BadmintonGemengd's dubbel, kwartfinales, Seo S J/Chae Y J v Wang Y/Huang D P
05:20BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep A, Chen Y v Yigit
05:24JudoMannen 90kg, Laatste 32, Toth v Misenga
05:24JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:26ZwemmenMannen 4 x 200m vrije slag estafette finale
05:30RoeienVrouwen twee-zonder-stuurman ab halve finale 2
05:30TennisMannen dubbel, kwartfinales, Cilic/Dodig v A. Murray/Salisbury
05:30TennisMannen enkel, Ronde 3, Ivashka v Nishikori
05:30TennisMannen enkel, Ronde 3, Humbert v S. Tsitsipas
05:30TennisMannen enkel, Ronde 3, Schwartzman v Khachanov
05:30TennisVrouwen dubbel, kwartfinales, Krejcíková/Siniaková v Barty/Sanders
05:30TennisVrouwen enkel, kwartfinales, Badosa v Vondroušová
05:30TennisVrouwen enkel, kwartfinales, Pavlyuchenkova v Bencic
05:31JudoMannen 90kg, Laatste 32, Feuillet v Mukai
05:31JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:32BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 19
05:36BoksenVrouwen middengewicht, Laatste 16, Thibeault v Ryabets
05:37JudoMannen 90kg, Laatste 32, Majdov v Trippel
05:37JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:40RoeienVrouwen acht Herkansingsronde
05:44JudoMannen 90kg, Laatste 32, Gwak D H v Anani
05:44JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:45BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 20
05:45SchermenMannen Team sabel, klassificatieronde 5-8
05:45SchermenMannen Team sabel, klassificatieronde 5-8
05:50RoeienMannen acht herkansingsronde
05:50KanoslalomVrouwen c1
05:50KanoslalomVrouwen C1, Heats
05:50KanoslalomVrouwen C1, Heats, Run 1
05:50JudoMannen 90kg, Laatste 16
05:50JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:51BoksenVrouwen middengewicht, Laatste 16, Wojcik v Fontijn
05:55ZeilenMannen rsx opening series race 8
05:57JudoMannen 90kg, Laatste 16
05:57JudoVrouwen 70kg, Laatste 16
05:58BoogschietenVrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 2
Finale
tijd (EST)SportEventUitslag
07:00BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep N, S.Y. Cheah v SárosiBekijk Uitslagen
06:00ZeilenVrouwen 49er fx opening series race 2Bekijk Uitslagen
06:00SurfenVrouwen Shortboard, halve finaleBekijk Uitslagen
06:00SurfenVrouwen Shortboard, halve finale, halve finale 1Bekijk Uitslagen
06:00SoftbalVrouwen Softbal, Finals, 3e / 4e plek, CAN v MEXBekijk Uitslagen
06:00TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Laatste 16, Stewart v KowalczukBekijk Uitslagen
06:03JudoMannen 81kg, Laatste 16, Casse v PacekBekijk Uitslagen
06:03JudoVrouwen 63kg, Laatste 16, Trstenjak v Cabana PerezBekijk Uitslagen
06:05BoogschietenVrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 10Bekijk Uitslagen
06:05ZeilenMannen finn opening series race 1Bekijk Uitslagen
06:10JudoMannen 81kg, Laatste 16, Khubetsov v Valois-FortierBekijk Uitslagen
06:10JudoVrouwen 63kg, Laatste 16, Del Toro Carvajal v BarriosBekijk Uitslagen
06:15SchietenGemengd 10m luchtgeweer - TeamBekijk Uitslagen
06:15SchietenGemengd 10m luchtgeweer - Team, kwalificatieBekijk Uitslagen
06:15TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Laatste 16, Gbane v Issoufou AlfagaBekijk Uitslagen
06:16JudoMannen 81kg, Laatste 16, Nagase v ParlatiBekijk Uitslagen
06:16JudoVrouwen 63kg, Laatste 16, Tashiro v Ozdoba-BlachBekijk Uitslagen
06:18BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 3Bekijk Uitslagen
06:20ZeilenVrouwen laser radiaal opening series race 6Bekijk Uitslagen
06:20BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep I, Zetchiri v Chen H YBekijk Uitslagen
06:20BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep K, J.M. Yeo v GaitánBekijk Uitslagen
06:20BadmintonMannen enkel, Groepsfase, groep M, Leverdez v PochtarevBekijk Uitslagen
06:23JudoMannen 81kg, Laatste 16, de Wit v ResselBekijk Uitslagen
06:23JudoVrouwen 63kg, Laatste 16, Ozbas v CentracchioBekijk Uitslagen
06:29JudoMannen 81kg, Laatste 16, Muki v BorchashviliBekijk Uitslagen
06:29JudoVrouwen 63kg, kwartfinales, Agbegnenou v FranssenBekijk Uitslagen
06:30ZeilenMannen laser opening series race 5Bekijk Uitslagen
06:30BasketbalVrouwen Basketbal 3x3, poule A, USA v JPNBekijk Uitslagen
06:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Laatste 16, Mandic v OgalloBekijk Uitslagen
06:31BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 4Bekijk Uitslagen
06:36SurfenVrouwen Shortboard, halve finale, halve finale 2Bekijk Uitslagen
06:36JudoMannen 81kg, Laatste 16, Boltaboev v IvanovBekijk Uitslagen
06:36JudoVrouwen 63kg, kwartfinales, Beauchemin-Pinard v QuadrosBekijk Uitslagen
06:39BoksenVrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Seesondee v PalaciosBekijk Uitslagen
06:40BasketbalVrouwen Basketbal, voorronde, groep B, NGR v USABekijk Uitslagen
06:40SchermenVrouwen Team degen, halve finale, Italy v EstoniaBekijk Uitslagen
06:40SchermenVrouwen Team degen, halve finale, China v KoreaBekijk Uitslagen
06:42JudoMannen 81kg, Laatste 16, Grigalashvili v Lee S HBekijk Uitslagen
06:42JudoVrouwen 63kg, kwartfinales, Trstenjak v BarriosBekijk Uitslagen
06:44BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 21Bekijk Uitslagen
06:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Laatste 16, Alba Castillo v GeorgievskiBekijk Uitslagen
06:49JudoMannen 81kg, Laatste 16, Mollaei v FatiyevBekijk Uitslagen
06:49JudoVrouwen 63kg, kwartfinales, Ozdoba-Blach v CentracchioBekijk Uitslagen
06:54BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Surmeneli v KoszewskaBekijk Uitslagen
06:55ZeilenVrouwen 49er fx opening series race 3Bekijk Uitslagen
06:55BasketbalVrouwen Basketbal 3x3, poule A, CHN v MGLBekijk Uitslagen
06:55JudoMannen 81kg, kwartfinales, Casse v KhubetsovBekijk Uitslagen
06:57BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 22Bekijk Uitslagen
07:00KanoslalomVrouwen k1 halve finaleBekijk Uitslagen
07:00WaterpoloMannen Waterpolo, voorronde, groep B, KAZ v SRBBekijk Uitslagen
07:00TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Rodriguez v Lee D BBekijk Uitslagen
07:00TennisMannen dubbel, Ronde 2, Chardy/Monfils v Struff/A. ZverevBekijk Uitslagen
07:00TennisMannen dubbel, Ronde 2, Ram/Tiafoe v Cilic/DodigBekijk Uitslagen
07:00TennisVrouwen enkel, Ronde 3, Sakkari v SvitolinaBekijk Uitslagen
07:00TennisVrouwen enkel, Ronde 3, Vekic v RybakinaBekijk Uitslagen
07:00BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep L, Gilmour v ShahzadBekijk Uitslagen
07:02JudoMannen 81kg, kwartfinales, Nagase v ResselBekijk Uitslagen
07:08JudoMannen 81kg, kwartfinales, Borchashvili v BoltaboevBekijk Uitslagen
07:10BoogschietenMannen individueel laatste 32 laatste 32 - 2Bekijk Uitslagen
07:12BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Belahbib v LysenkoBekijk Uitslagen
07:15HandbalVrouwen Handbal, voorronde, groep B, BRA v HUNBekijk Uitslagen
07:15TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, Sapina v Sun H YBekijk Uitslagen
07:15JudoMannen 81kg, kwartfinales, Grigalashvili v MollaeiBekijk Uitslagen
07:16SurfenMannen Shortboard, FinalesBekijk Uitslagen
07:16SurfenMannen Shortboard, Finales, 3e / 4e plekBekijk Uitslagen
07:20ZeilenMannen finn opening series race 2Bekijk Uitslagen
07:20VolleybalVrouwen Volleybal, voorronde, poule A, JPN v SRBBekijk Uitslagen
07:23BoogschietenVrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 11Bekijk Uitslagen
07:27BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Apetz v BorgohainBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Gauzy v GrothBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Ovtcharov v SkachkovBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Jeon J H v YuanBekijk Uitslagen
07:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Diaz v LiuBekijk Uitslagen
07:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Deniz v WalkdenBekijk Uitslagen
07:30SchermenVrouwen Team degen, Finals, Finale 7-8, Hong Kong, China v ROCBekijk Uitslagen
07:30SchermenVrouwen Team degen, Finals, Finale 5-6, United States v PolandBekijk Uitslagen
07:36BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 1Bekijk Uitslagen
07:40BasketbalMannen Basketbal 3x3, poule A, BEL v POLBekijk Uitslagen
07:42BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Carini v Chen N CBekijk Uitslagen
07:45ZeilenMannen laser opening series race 6Bekijk Uitslagen
07:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, Trajkovic v LarinBekijk Uitslagen
07:49BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 2Bekijk Uitslagen
07:50ZeilenMannen 49er opening series race 1Bekijk Uitslagen
08:00SchoonspringenVrouwen 10m synchroon schoonspringenBekijk Uitslagen
08:00Wielersport - MountainbikeVrouwen cross-countryBekijk Uitslagen
08:00TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Zheng S Y v LaurinBekijk Uitslagen
08:00BeachvolleybalMannen Team, voorronde, poule E, Bruno/Evandro v Abicha/El GraouiBekijk Uitslagen
08:01SurfenVrouwen Shortboard, FinalesBekijk Uitslagen
08:01SurfenVrouwen Shortboard, Finales, 3e / 4e plekBekijk Uitslagen
08:02BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 23Bekijk Uitslagen
08:05BasketbalMannen Basketbal 3x3, poule A, CHN v JPNBekijk Uitslagen
08:15BoogschietenVrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 24Bekijk Uitslagen
08:15SchietenGemengd 10m luchtgeweer - Team, FinalesBekijk Uitslagen
08:15SchietenGemengd 10m luchtgeweer - Team, Finales, 3e / 4e plekBekijk Uitslagen
08:15TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, In K D v ZhaparovBekijk Uitslagen
08:28BoogschietenMannen individueel laatste 32 laatste 32 - 1Bekijk Uitslagen
08:30WaterpoloMannen Waterpolo, voorronde, groep A, RSA v USABekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Falck v AssarBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisMannen enkel, Ronde 3, Niwa v WangBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Sun Y S v YangBekijk Uitslagen
08:30TafeltennisVrouwen enkel, Ronde 3, Han v LayBekijk Uitslagen
08:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Kowalczuk v MandicBekijk Uitslagen
08:30TennisMannen enkel, Ronde 2, Giron v NishikoriBekijk Uitslagen
08:30TennisVrouwen dubbel, Ronde 2, Muguruza/Suárez v Bencic/GolubicBekijk Uitslagen
08:30TennisVrouwen dubbel, Ronde 2, Krejcíková/Siniaková v Badosa/SorribesBekijk Uitslagen
08:30TennisVrouwen dubbel, Ronde 2, Pigossi/Stefani v Ka. Plíšková/VondroušováBekijk Uitslagen
08:41BoogschietenVrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 12Bekijk Uitslagen
08:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, Gbane v GeorgievskiBekijk Uitslagen
08:46SurfenMannen Shortboard, Finales, 1ste / 2e plekBekijk Uitslagen
08:50GewichtheffenVrouwen 59kg, groep ABekijk Uitslagen
08:52SchietenGemengd 10m luchtgeweer - Team, Finales, 1ste / 2e plekBekijk Uitslagen
09:00TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, halve finale, Lee D B v WalkdenBekijk Uitslagen
09:00BeachvolleybalVrouwen Team, voorronde, poule B, Keizer/Meppelink v Xue C/Wang X XBekijk Uitslagen
09:15KanoslalomVrouwen k1 finaleBekijk Uitslagen
09:15HandbalVrouwen Handbal, voorronde, groep A, KOR v NEDBekijk Uitslagen
09:15TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, halve finale, Sun H Y v LarinBekijk Uitslagen
09:25VolleybalVrouwen Volleybal, voorronde, poule B, ITA v TURBekijk Uitslagen
09:30RugbyMannen Rugby Sevens, klassificatieronde 9-12, IRL v KORBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Lin Y J v TsuboiBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Fan Z D v FreitasBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Jeoung Y S v BollBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Ishikawa v PolcanovaBekijk Uitslagen
09:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Chen M v ZhangBekijk Uitslagen
09:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, halve finale, Laurin v MandicBekijk Uitslagen
09:31SurfenVrouwen Shortboard, Finales, 1ste / 2e plekBekijk Uitslagen
09:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, halve finale, In K D v GeorgievskiBekijk Uitslagen
10:00RugbyMannen Rugby Sevens, klassificatieronde 9-12, KEN v JPNBekijk Uitslagen
10:00RuiterOpen Team, Grand Prix SpecialBekijk Uitslagen
10:00VoetbalVrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep G, NZL v SWEBekijk Uitslagen
10:00VoetbalVrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep G, USA v AUSBekijk Uitslagen
10:00BasketbalVrouwen Basketbal 3x3, poule A, FRA v ROUBekijk Uitslagen
10:00BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Jones v Cruz SandovalBekijk Uitslagen
10:00JudoVrouwen 63kg, Herkansingsronde, Franssen v QuadrosBekijk Uitslagen
10:00BeachvolleybalMannen Team, voorronde, poule E, Fijalek/Bryl v M. Grimalt/E. GrimaltBekijk Uitslagen
10:08JudoVrouwen 63kg, Herkansingsronde, Barrios v Ozdoba-BlachBekijk Uitslagen
10:15BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Da Silva v MorontaBekijk Uitslagen
10:17JudoVrouwen 63kg, halve finale, Trstenjak v CentracchioBekijk Uitslagen
10:20BasketbalVrouwen Basketbal, voorronde, groep C, AUS v BELBekijk Uitslagen
10:25BasketbalVrouwen Basketbal 3x3, poule A, ROC v ITABekijk Uitslagen
10:25JudoVrouwen 63kg, halve finale, Agbegnenou v Beauchemin-PinardBekijk Uitslagen
10:30RugbyMannen Rugby Sevens, kwartfinales, NZL v CANBekijk Uitslagen
10:30BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Akinyi v PanguanaBekijk Uitslagen
10:34JudoMannen 81kg, Herkansingsronde, Khubetsov v ResselBekijk Uitslagen
10:42JudoMannen 81kg, Herkansingsronde, Boltaboev v GrigalashviliBekijk Uitslagen
10:48BoksenVrouwen weltergewicht, Laatste 16, Manikon v Gu HBekijk Uitslagen
10:51JudoMannen 81kg, halve finale, Borchashvili v MollaeiBekijk Uitslagen
10:59JudoMannen 81kg, halve finale, Casse v NagaseBekijk Uitslagen
11:00RugbyMannen Rugby Sevens, kwartfinales, GBR v USABekijk Uitslagen
11:00BasketbalMannen Basketbal 3x3, poule A, SRB v ROCBekijk Uitslagen
11:00BadmintonMannen dubbel, Groepsfase, groep C, Seidel/Lamsfuss v Chew/ChewBekijk Uitslagen
11:00BadmintonVrouwen dubbel, Groepsfase, groep B, Nagahara/Matsumoto v Seinen/S. PiekBekijk Uitslagen
11:03BoksenMannen lichtgewicht, Laatste 32, Chinzorig v AbduraimovBekijk Uitslagen
11:08JudoVrouwen 63kg, Finals, 3e / 4e plek, Franssen v CentracchioBekijk Uitslagen
11:16JudoVrouwen 63kg, Finals, 3e / 4e plek, Barrios v Beauchemin-PinardBekijk Uitslagen
11:18BoksenMannen lichtgewicht, Laatste 32, Kaushik v McCormackBekijk Uitslagen
11:20WaterpoloMannen Waterpolo, voorronde, groep A, ITA v GREBekijk Uitslagen
11:25BasketbalMannen Basketbal 3x3, poule A, LAT v NEDBekijk Uitslagen
11:25JudoVrouwen 63kg, Finals, 1ste / 2e plek, Agbegnenou v TrstenjakBekijk Uitslagen
11:30RugbyMannen Rugby Sevens, kwartfinales, RSA v ARGBekijk Uitslagen
11:30IJshockeyMannen Hockey, voorronde, poule B, BEL v RSABekijk Uitslagen
11:30SchermenVrouwen Team degen, Finals, 3e / 4e plek, Italy v ChinaBekijk Uitslagen
11:33JudoMannen 81kg, Finals, 3e / 4e plek, Ressel v BorchashviliBekijk Uitslagen
11:36BoksenMannen lichtgewicht, Laatste 32, Asanau v Al-KasbehBekijk Uitslagen
11:40BadmintonMannen dubbel, Groepsfase, groep B, Sozonov/V. Ivanov v Opeyori/OlofuaBekijk Uitslagen
11:40BadmintonVrouwen dubbel, Groepsfase, groep B, Tsai/Honderich v Hosny/HanyBekijk Uitslagen
11:40BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep D, Ongbamrungphan v KuubaBekijk Uitslagen
11:42JudoMannen 81kg, Finals, 3e / 4e plek, Grigalashvili v CasseBekijk Uitslagen
11:50JudoMannen 81kg, Finals, 1ste / 2e plek, Nagase v MollaeiBekijk Uitslagen
11:51BoksenMannen lichtgewicht, Laatste 32, Salamana v OliveiraBekijk Uitslagen
12:00RugbyMannen Rugby Sevens, kwartfinales, FIJ v AUSBekijk Uitslagen
12:00TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Herkansingsronde, Rodriguez v TraoreBekijk Uitslagen
12:02ZwemmenMannen 100m vrije slag heatsBekijk Uitslagen
12:02ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 1Bekijk Uitslagen
12:04ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 2Bekijk Uitslagen
12:06ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 3Bekijk Uitslagen
12:06BoksenMannen lichtgewicht, Laatste 32, Safiullin v Pezo SaboyaBekijk Uitslagen
12:06BoksenVrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Wu S Y v AlexiussonBekijk Uitslagen
12:09ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 4Bekijk Uitslagen
12:11ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 5Bekijk Uitslagen
12:13ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 6Bekijk Uitslagen
12:15TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Herkansingsronde, Trajkovic v TaufatofuaBekijk Uitslagen
12:16ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 7Bekijk Uitslagen
12:18ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 8Bekijk Uitslagen
12:20BadmintonVrouwen dubbel, Groepsfase, groep D, S. Stoeva/G. Stoeva v Prajongjai/KititharakulBekijk Uitslagen
12:20ZwemmenMannen 100m vrije slag heats heat 9Bekijk Uitslagen
12:20BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep C, An S Y v AdesokanBekijk Uitslagen
12:20BadmintonMannen enkel, Groepsfase, groep P, Yang v BurestedtBekijk Uitslagen
12:23ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag heats heat 1Bekijk Uitslagen
12:24BoksenMannen lichtgewicht, Laatste 32, Narimatsu v Mbaya MulumbaBekijk Uitslagen
12:27ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag heats heat 2Bekijk Uitslagen
12:28ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag heatsBekijk Uitslagen
12:30HandbalVrouwen Handbal, voorronde, groep A, ANG v NORBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Jorgic v HarimotoBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Liu v Yu M YBekijk Uitslagen
12:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Eerland v Doo H KBekijk Uitslagen
12:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Herkansingsronde, Ogallo v KowalczukBekijk Uitslagen
12:30SchermenVrouwen Team degen, Finals, 1ste / 2e plek, Korea v EstoniaBekijk Uitslagen
12:31ZwemmenVrouwen 200m vlinderslag heats heat 3Bekijk Uitslagen
12:35ZwemmenMannen 200m borstslag heats heat 1Bekijk Uitslagen
12:39ZwemmenMannen 200m borstslag heats heat 2Bekijk Uitslagen
12:40VolleybalVrouwen Volleybal, voorronde, poule A, BRA v DOMBekijk Uitslagen
12:42ZwemmenMannen 200m borstslag heats heat 3Bekijk Uitslagen
12:45TurnenVrouwen team finaleBekijk Uitslagen
12:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Herkansingsronde, Alba Castillo v GbaneBekijk Uitslagen
12:46ZwemmenMannen 200m borstslag heats heat 4Bekijk Uitslagen
12:50ZwemmenMannen 200m borstslag heatsBekijk Uitslagen
12:50ZwemmenMannen 200m borstslag heats heat 5Bekijk Uitslagen
12:50GewichtheffenVrouwen 64kg, groep ABekijk Uitslagen
12:50WaterpoloMannen Waterpolo, voorronde, groep B, AUS v CROBekijk Uitslagen
12:54ZwemmenMannen 4 x 200m vrije slag estafette heats heat 1Bekijk Uitslagen
13:00VoetbalVrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep E, CAN v GBRBekijk Uitslagen
13:00VoetbalVrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep E, CHI v JPNBekijk Uitslagen
13:00SoftbalVrouwen Softbal, Finals, 1ste / 2e plek, JPN v USABekijk Uitslagen
13:00BadmintonMannen dubbel, Groepsfase, groep D, W.Y. Soh/T.F. Chia v Yakura/Ho-ShueBekijk Uitslagen
13:00BadmintonVrouwen dubbel, Groepsfase, groep C, Shin S C/Lee S H v Li Y H/Du YBekijk Uitslagen
13:00BeachvolleybalMannen Team, voorronde, poule F, Thole/Wickler v Losiak/KantorBekijk Uitslagen
13:00BadmintonMannen enkel, Groepsfase, groep L, Dwicahyo v T.M. NguyenBekijk Uitslagen
13:03ZwemmenMannen 4 x 200m vrije slag estafette heats heat 2Bekijk Uitslagen
13:12ZwemmenMannen 800m vrije slag, Heats, Heat 1Bekijk Uitslagen
13:17ZwemmenMannen 4 x 200m vrije slag estafette heatsBekijk Uitslagen
13:21ZwemmenMannen 800m vrije slag, Heats, Heat 2Bekijk Uitslagen
13:30VoetbalVrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep F, BRA v ZAMBekijk Uitslagen
13:30VoetbalVrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep F, NED v CHNBekijk Uitslagen
13:30BasketbalVrouwen Basketbal 3x3, kwartfinales, JPN v FRABekijk Uitslagen
13:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Gauzy v Ma LongBekijk Uitslagen
13:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Liu v Jeon J HBekijk Uitslagen
13:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Ito v SawettabutBekijk Uitslagen
13:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Finals, 3e / 4e plek, Laurin v TraoreBekijk Uitslagen
13:31ZwemmenMannen 800m vrije slag, Heats, Heat 3Bekijk Uitslagen
13:37ZwemmenMannen 800m vrije slag, HeatsBekijk Uitslagen
13:40ZwemmenMannen 800m vrije slag, Heats, Heat 4Bekijk Uitslagen
13:45IJshockeyMannen Hockey, voorronde, poule B, NED v CANBekijk Uitslagen
13:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Finals, 3e / 4e plek, In K D v TrajkovicBekijk Uitslagen
13:49ZwemmenMannen 800m vrije slag, Heats, Heat 5Bekijk Uitslagen
14:00BasketbalVrouwen Basketbal, voorronde, groep C, PUR v CHNBekijk Uitslagen
14:00BasketbalMannen Basketbal 3x3, kwartfinales, NED v ROCBekijk Uitslagen
14:00TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Finals, 3e / 4e plek, Kowalczuk v WalkdenBekijk Uitslagen
14:00BeachvolleybalMannen Team, voorronde, poule D, Brouwer/Meeuwsen v Azaad/CapogrossoBekijk Uitslagen
14:15TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Finals, 3e / 4e plek, Alba Castillo v Sun H YBekijk Uitslagen
14:30HandbalVrouwen Handbal, voorronde, groep B, SWE v ROCBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Assar v Chuang C YBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Niwa v OvtcharovBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisMannen enkel, Laatste 16, Calderano v Jang W JBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Feng T W v HanBekijk Uitslagen
14:30TafeltennisVrouwen enkel, Laatste 16, Chen S Y v Sun Y SBekijk Uitslagen
14:30TaekwondoVrouwen zwaargewicht +67kg, Finals, 1ste / 2e plek, Lee D B v MandicBekijk Uitslagen
14:45VolleybalVrouwen Volleybal, voorronde, poule A, KOR v KENBekijk Uitslagen
14:45TaekwondoMannen zwaargewicht +80kg, Finals, 1ste / 2e plek, Larin v GeorgievskiBekijk Uitslagen
14:50BasketbalVrouwen Basketbal 3x3, kwartfinales, CHN v ITABekijk Uitslagen
15:00BeachvolleybalVrouwen Team, voorronde, poule C, Agatha/Duda v Wang F/Xia X YBekijk Uitslagen
15:20BasketbalMannen Basketbal 3x3, kwartfinales, LAT v JPNBekijk Uitslagen
01:10RoeienVrouwen dubbel twee, FinalesBekijk Uitslagen
01:10RoeienVrouwen dubbel twee, Finales, Finale BBekijk Uitslagen
01:20RoeienMannen dubbel twee, FinalesBekijk Uitslagen
01:20RoeienMannen dubbel twee, Finales, Finale BBekijk Uitslagen
01:30RoeienVrouwen Vier-zonder, FinalesBekijk Uitslagen
01:30RoeienVrouwen Vier-zonder, Finales, Finale BBekijk Uitslagen
01:40RoeienMannen Vier-zonder, Finales, Finale BBekijk Uitslagen
01:50RoeienMannen Quadruple twee, Finales, Finale BBekijk Uitslagen
02:00RoeienVrouwen Quadruple twee, Finales, Finale BBekijk Uitslagen
02:00RugbyMen's Rugby Sevens, Finals, Final 11-12, KOR v JPNBekijk Uitslagen
02:00BeachvolleybalMannen Team, voorronde, poule C, Gibb/Bourne v Gerson/HeidrichBekijk Uitslagen
02:00BadmintonVrouwen enkel, Groepsfase, groep K, Kim G E v J.M. YeoBekijk Uitslagen
02:18RoeienVrouwen dubbel twee, Finales, Finale ABekijk Uitslagen
02:30BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 13Bekijk Uitslagen
02:30RoeienMannen dubbel twee, Finales, Finale ABekijk Uitslagen
02:30RugbyMen's Rugby Sevens, Finals, Final 9-10, IRL v KENBekijk Uitslagen
02:43BoogschietenMannen individueel laatste 64 laatste 64 - 14Bekijk Uitslagen
02:50RoeienVrouwen Vier-zonder, Finales, Finale ABekijk Uitslagen
04:30BoksenVrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Nicoli v FalconBekijk Uitslagen
04:48BoksenVrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Dubois v SadikuBekijk Uitslagen

Medaillespiegel

Algemeen medaillleklassement

  • 26
    USA
  • 22
    CHN
  • 18
    JPN

Individueel medailleklassement

Goud
USA 10
JPN 10
CHN 9
Zilver
USA 8
ROC 7
ITA 6
Brons
USA 8
CHN 8
ITA 6

Algemeen medaillleklassement

  • 2
    San
    San
  • 2
    Je Deok
    Je Deok
  • 2
    Kiefer
    Kiefer

Individueel medailleklassement

Goud
San 2
Je Deok 2
Kiefer 2
Zilver
Deriglazova 2
Batsarashkina 1
MacNeil 1
Brons
Korobeynikova 2
Ranxin 1
Haoran 1

Olympisch Nieuws