PejaStojakovic
- Small Forward
- Geb.9/6/1977
- Draft info1996: Rd 1, Pk 14 (SAC)
- Geboren inYugoslavia
Wedstrijlog
Playoffs (DAL)
| Playoffs | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totals | 350 | 49-120 | 40.8 | 29-77 | 37.7 | 7-9 | 77.8 | 32 | 7 | 2 | 12 | 21 | 9 | 134 |
2010-11 Regular Season (NO/TOR/DAL)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 12/4 | - | W | 14 | 1-4 | 25.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Ma. 11/4 | - | W | 21 | 6-13 | 46.2 | 3-8 | 37.5 | 2-2 | 100.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 |
| Za. 9/4 | - | W | 12 | 4-7 | 57.1 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| Do. 7/4 | - | L | 21 | 3-7 | 42.9 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Ma. 4/4 | - | L | 10 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| Zo. 3/4 | - | L | 18 | 1-3 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| april | 15.8 | 2.7-5.8 | 45.7 | 1.5-3.5 | 42.9 | 0.3-0.3 | 100.0 | 2.2 | 0.5 | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 7.2 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 1/4 | - | L | 25 | 4-10 | 40.0 | 3-7 | 42.9 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 |
| Do. 31/3 | - | W | 22 | 4-8 | 50.0 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 |
| Ma. 28/3 | - | W | 20 | 2-5 | 40.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
| Zo. 27/3 | - | W | 22 | 1-6 | 16.7 | 1-3 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 |
| Vr. 25/3 | - | W | 26 | 6-10 | 60.0 | 4-8 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 16 |
| Ma. 21/3 | - | W | 19 | 6-11 | 54.5 | 5-8 | 62.5 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 |
| Di. 8/3 | - | W | 16 | 4-9 | 44.4 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 |
| Ma. 7/3 | - | L | 13 | 0-4 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Za. 5/3 | - | W | 17 | 2-6 | 33.3 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| Wo. 2/3 | - | W | 30 | 2-8 | 25.0 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
| march | 21.0 | 3.1-7.7 | 40.3 | 1.8-4.3 | 41.9 | 0.6-0.6 | 100.0 | 2.4 | 1.0 | 0.0 | 0.3 | 1.1 | 0.3 | 8.6 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 28/2 | - | W | 23 | 2-7 | 28.6 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Zo. 27/2 | - | W | 31 | 2-6 | 33.3 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 |
| Do. 24/2 | - | W | 23 | 7-9 | 77.8 | 4-5 | 80.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 18 |
| Vr. 18/2 | - | W | 20 | 3-7 | 42.9 | 2-6 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 10 |
| Do. 17/2 | - | W | 27 | 5-11 | 45.5 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 12 |
| Zo. 13/2 | - | W | 28 | 8-12 | 66.7 | 4-6 | 66.7 | 2-2 | 100.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 22 |
| Vr. 11/2 | - | L | 9 | 1-4 | 25.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Do. 10/2 | - | W | 20 | 1-7 | 14.3 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| voorheen met TOR, verworven door DAL | ||||||||||||||||
| Di. 8/2 | - | W | 20 | 3-9 | 33.3 | 1-6 | 16.7 | 1-2 | 50.0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 |
| february | 22.3 | 3.6-8.0 | 44.4 | 1.7-4.6 | 36.6 | 0.8-0.9 | 87.5 | 3.2 | 1.0 | 0.1 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 9.6 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 27/11 | - | L | 16 | 5-7 | 71.4 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 |
| voorheen met NO, verworven door TOR | ||||||||||||||||
| Do. 25/11 | - | W | 6 | 2-3 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Za. 20/11 | - | W | 13 | 1-7 | 14.3 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| Do. 18/11 | - | W | 18 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Di. 16/11 | - | L | 19 | 6-8 | 75.0 | 4-6 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 17 |
| Zo. 14/11 | - | W | 17 | 3-7 | 42.9 | 3-7 | 42.9 | 2-2 | 100.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 |
| november | 14.8 | 3.0-6.0 | 50.0 | 2.2-4.5 | 48.1 | 1.0-1.2 | 85.7 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.7 | 9.2 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 18.7 | 3.0-6.9 | 44.1 | 1.7-4.1 | 41.9 | 0.7-0.8 | 92.0 | 2.3 | 0.9 | 0.1 | 0.4 | 0.7 | 0.5 | 8.5 |
| Totals | 617 | 100-227 | 44.1 | 57-136 | 41.9 | 23-25 | 92.0 | 75 | 29 | 2 | 13 | 24 | 17 | 280 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers