CoreyBeck
- Guard
- Geb.27/5/1971
- CollegeArkansas
- Geboren inMemphis, TN
Wedstrijlog
1998-99 Regular Season (DET/CHA)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 6/5 | - | W | 34 | 5-8 | 62.5 | 1-1 | 100.0 | 0-1 | 0.0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 |
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 25/4 | - | W | 8 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
| Za. 24/4 | - | L | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Do. 22/4 | - | W | 12 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 |
| Di. 20/4 | - | W | 5 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 |
| Zo. 18/4 | - | W | 5 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Za. 17/4 | - | W | 7 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
| Do. 15/4 | - | W | 7 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| Za. 10/4 | - | W | 5 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Do. 8/4 | - | W | 13 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Di. 6/4 | - | L | 4 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Za. 3/4 | - | L | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| april | 6.9 | 0.5-1.4 | 40.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.3-0.4 | 75.0 | 0.9 | 1.0 | 0.1 | 0.5 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 1/4 | - | L | 8 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Wo. 31/3 | - | L | 12 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Ma. 29/3 | - | W | 13 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 |
| voorheen met DET, verworven door CHA | ||||||||||||||||
| Do. 25/3 | - | W | 7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2-6 | 33.3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| Vr. 5/3 | - | W | 2 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Wo. 3/3 | - | W | 8 | 2-2 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| march | 8.3 | 1.0-1.8 | 54.5 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.8-1.7 | 50.0 | 1.5 | 0.8 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 2.8 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 28/2 | - | W | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Za. 27/2 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Do. 25/2 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 24/2 | - | W | 3 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Zo. 21/2 | - | L | 6 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Za. 20/2 | - | W | 4 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| february | 3.3 | 0.2-0.8 | 20.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.8 | 0.3 | 0.3 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 7.5 | 0.8-1.6 | 46.2 | 0.0-0.0 | 100.0 | 0.3-0.6 | 53.3 | 1.2 | 0.8 | 0.1 | 0.4 | 1.1 | 0.5 | 1.9 |
| Totals | 180 | 18-39 | 46.2 | 1-1 | 100.0 | 8-15 | 53.3 | 28 | 20 | 2 | 9 | 26 | 13 | 45 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers