JermaineTaylor
- Shooting Guard
- Geb.8/12/1986
- CollegeUCF
- Draft info2009: Rd 2, Pk 32 (WSH)
- Geboren inTavares, FL
Wedstrijlog
2010-11 Regular Season (HOU/SAC)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 22/3 | - | L | 12 | 1-3 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 3-4 | 75.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 |
| Zo. 20/3 | - | W | 5 | 3-3 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| Za. 19/3 | - | L | 15 | 1-4 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 |
| Do. 17/3 | - | L | 10 | 3-9 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| Zo. 13/3 | - | L | 13 | 1-5 | 20.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Za. 12/3 | - | L | 18 | 7-12 | 58.3 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 |
| Do. 10/3 | - | L | 7 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Di. 8/3 | - | L | 22 | 5-8 | 62.5 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 10 |
| Zo. 6/3 | - | L | 19 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 |
| Do. 3/3 | - | L | 15 | 5-10 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 |
| march | 13.6 | 2.9-6.1 | 47.5 | 0.4-1.5 | 26.7 | 0.6-0.9 | 66.7 | 2.1 | 0.8 | 0.2 | 0.2 | 1.1 | 1.5 | 6.8 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 1/3 | - | W | 21 | 3-6 | 50.0 | 0-3 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |
| Zo. 27/2 | - | L | 29 | 4-9 | 44.4 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 |
| Za. 26/2 | - | L | 32 | 5-13 | 38.5 | 1-3 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 |
| Do. 24/2 | - | W | 28 | 9-12 | 75.0 | 1-1 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 21 |
| Wo. 23/2 | - | L | 23 | 5-11 | 45.5 | 1-3 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 13 |
| Do. 17/2 | - | L | 39 | 7-12 | 58.3 | 3-6 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 3 | 3 | 17 |
| Wo. 16/2 | - | L | 18 | 2-7 | 28.6 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 |
| february | 27.1 | 5.0-10.0 | 50.0 | 1.0-2.7 | 36.8 | 1.1-1.3 | 88.9 | 2.9 | 2.0 | 0.1 | 0.7 | 2.1 | 1.9 | 12.1 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 29/1 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Ma. 17/1 | - | L | 2 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Do. 13/1 | - | L | 25 | 4-9 | 44.4 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 9 |
| Wo. 12/1 | - | L | 6 | 3-4 | 75.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 |
| Zo. 9/1 | - | L | 21 | 2-8 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 |
| Vr. 7/1 | - | W | 2 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Zo. 2/1 | - | L | 12 | 1-6 | 16.7 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 |
| january | 10.0 | 1.7-4.1 | 41.4 | 0.1-0.9 | 16.7 | 0.3-0.6 | 50.0 | 1.7 | 1.1 | 0.0 | 0.6 | 1.3 | 1.6 | 3.9 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| voorheen met HOU, verworven door SAC | ||||||||||||||||
| Wo. 22/12 | - | L | 5 | 2-3 | 66.7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Zo. 12/12 | - | W | 8 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
| Za. 11/12 | - | L | 17 | 4-5 | 80.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 10 |
| Wo. 8/12 | - | W | 6 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Zo. 5/12 | - | L | 8 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| december | 8.8 | 1.8-3.6 | 50.0 | 0.0-0.2 | 0.0 | 0.6-0.8 | 75.0 | 0.8 | 0.0 | 0.2 | 0.4 | 0.8 | 0.8 | 4.2 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 30/11 | - | L | 8 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Za. 27/11 | - | L | 1 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Do. 18/11 | - | L | 21 | 4-8 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| Ma. 8/11 | - | W | 8 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
| november | 9.5 | 2.3-4.3 | 52.9 | 0.5-1.0 | 50.0 | 0.5-0.5 | 100.0 | 1.3 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 5.5 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 14.2 | 2.8-5.8 | 48.0 | 0.4-1.3 | 31.1 | 0.6-0.8 | 75.0 | 1.8 | 0.9 | 0.1 | 0.4 | 1.1 | 1.4 | 6.6 |
| Totals | 483 | 94-196 | 48.0 | 14-45 | 31.1 | 21-28 | 75.0 | 62 | 32 | 5 | 14 | 39 | 46 | 223 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers