ChrisChiozza
- Guard
- Geb.21/11/1995
- CollegeFlorida
- Geboren inMemphis, TN
Wedstrijlog
2021-22 Regular Season (GS)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 29/3 | - | L | 20 | 2-6 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 6 |
| Do. 24/3 | - | W | 9 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 23/3 | - | L | 4 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Ma. 21/3 | - | L | 19 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Do. 17/3 | - | L | 7 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Zo. 13/3 | - | W | 3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 9/3 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Di. 8/3 | - | L | 29 | 2-6 | 33.3 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 8 | 0 | 1 | 3 | 2 | 4 |
| march | 11.6 | 0.6-2.0 | 31.3 | 0.1-1.3 | 10.0 | 0.1-0.3 | 50.0 | 0.8 | 2.3 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 1.3 | 1.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 1/2 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 26/1 | - | W | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 19/1 | - | W | 4 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ma. 17/1 | - | L | 5 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Za. 15/1 | - | W | 12 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Vr. 14/1 | - | L | 14 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 |
| Vr. 7/1 | - | L | 3 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Do. 6/1 | - | L | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| january | 5.8 | 0.3-1.0 | 25.0 | 0.3-0.8 | 33.3 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.5 | 1.4 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.5 | 0.8 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 29/12 | - | L | 6 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Za. 25/12 | - | W | 8 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Vr. 24/12 | - | W | 17 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Di. 21/12 | - | W | 12 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| Zo. 19/12 | - | L | 26 | 1-6 | 16.7 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 7 | 0 | 1 | 3 | 4 | 3 |
| Za. 18/12 | - | W | 12 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Zo. 5/12 | - | L | 14 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| december | 13.7 | 0.6-3.0 | 19.0 | 0.4-1.6 | 27.3 | 0.0-0.0 | 0.0 | 1.4 | 2.3 | 0.0 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 1.6 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 1/12 | - | L | 12 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Zo. 28/11 | - | W | 19 | 0-3 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Za. 27/11 | - | W | 13 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 |
| Ma. 22/11 | - | W | 20 | 4-9 | 44.4 | 2-6 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 11 |
| Za. 20/11 | - | W | 16 | 2-3 | 66.7 | 2-3 | 66.7 | 0-0 | 0.0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 |
| Vr. 19/11 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Do. 11/11 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ma. 8/11 | - | W | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| november | 11.0 | 1.0-2.6 | 38.1 | 0.8-1.9 | 40.0 | 0.1-0.1 | 100.0 | 1.3 | 1.6 | 0.0 | 0.4 | 1.5 | 0.9 | 2.9 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 10.9 | 0.7-2.4 | 29.6 | 0.5-1.6 | 32.1 | 0.1-0.1 | 66.7 | 1.1 | 1.9 | 0.0 | 0.4 | 0.9 | 0.9 | 2.0 |
| Totals | 372 | 24-81 | 29.6 | 17-53 | 32.1 | 2-3 | 66.7 | 36 | 65 | 0 | 13 | 32 | 32 | 67 |
voorseizoen
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers