Vijf jaar schorsing na aanval op scheids in Guatemala
Vijf jaar schorsing en een boete van 1000 Guatemalteekse quetzals (108 euro). Dat is de straf voor Erick Anthony García van het San Lorenzo Jogo Foot-team in Guatemala, die besloot de scheidsrechter aan te vallen nadat hij een rode kaart van hem had ontvangen.
Het incident vond plaats in de wedstrijd van afgelopen zondag tussen de teams van Tiburones FC en San Lorenzo Jogo Foot in het De Limones Stadion in Ocós.
Vaker problemen in de Third Division League
Voor de tweede opeenvolgende week moest de disciplinaire instantie van de Third Division League ingrijpen vanwege een merkwaardig incident. Rosbin Ramos kreeg namelijk eerder een schorsing van vijf wedstrijden en een boete van 1.500 quetzals (163 euro). Hij ontving deze sanctie voor het misleiden van de scheidsrechter door net te doen alsof hij belaagd werd door het publiek.
Ramos was het beu dat zijn team slachtoffer was van voorwerpen die werden gegooid en dat de scheidsrechter hier niets deed. Daarom pakte hij een sinaasappelschil en deed hij alsof hij ermee in het gezicht was geslagen, aldus de speler zelf aan ESPN Digital.
Boete voor Deportivo San Lorenzo
Deportivo San Lorenzo kreeg later ook nog een boete voor de gegooide voorwerpen. De club moest een som van 3000 quetzals betalen door dit voorval.