ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Premier League
    FUL
    FulhamFulhamFUL
    1-5-0, 8 PTN
    0
    1-5-0, 8 PTN
    FT
    EVE
    EvertonEvertonEVE
    0-3-3, 3 PTN
    0
    0-3-3, 3 PTN

    Fulham - Everton

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    7
    Diniyar BilyaletdinovD. BilyaletdinovMiddenvelder
    23
    Seamus ColemanS. ColemanVerdediger
    7
    Diniyar BilyaletdinovD. BilyaletdinovMiddenvelder
    23
    Seamus ColemanS. ColemanVerdediger
    15
    Diomansy KamaraD. KamaraAanvaller
    29
    Simon DaviesS. DaviesAanvaller
    15
    Diomansy KamaraD. KamaraAanvaller
    29
    Simon DaviesS. DaviesAanvaller
    21
    Leon OsmanL. OsmanMiddenvelder
    17
    Tim CahillT. CahillMiddenvelder
    21
    Leon OsmanL. OsmanMiddenvelder
    17
    Tim CahillT. CahillMiddenvelder
    21
    Eddie JohnsonE. JohnsonAanvaller
    11
    Zoltan GeraZ. GeraMiddenvelder
    21
    Eddie JohnsonE. JohnsonAanvaller
    11
    Zoltan GeraZ. GeraMiddenvelder
    6
    Chris BairdC. BairdVerdediger
    2
    Stephen KellyS. KellyVerdediger
    6
    Chris BairdC. BairdVerdediger
    2
    Stephen KellyS. KellyVerdediger

    Wedstrijdinformatie

    Londen, Engeland

    Scheidsrechter:Howard Webb

    Scheidsrechter:Howard Webb

    Scheidsrechter:Howard Webb

    Premier League Standen

    TeamGSWGLDSP
    Manchester City9702+1021
    Arsenal8701+821
    Brighton & Hove Albion9612+1719
    Chelsea9513+416
    Liverpool8431+315
    Brentford9351+714
    AFC Bournemouth9333+112
    Tottenham Hotspur9333012
    Aston Villa9333-312
    Hull City9252+111
    Leeds United9252+111
    Newcastle United8323-211
    Ipswich Town9324-411
    Everton8242-110
    Fulham9234-29
    Coventry City9306-79
    Manchester United9144-57
    Crystal Palace9216-127
    Nottingham Forest9135-66
    Sunderland9126-105
    Volledige Stand

    Premier League Nieuws

    Míchel over blessure Brandt: "Lijkt mee te vallen"

    Míchel over blessure Brandt: "Lijkt mee te vallen"

    Ajax-trainer Míchel Sánchez na afloop van het VriendenLoterij Eredivisie-duel tussen Ajax en AZ.

    14u

    Samenvatting Ajax - AZ

    Samenvatting Ajax - AZ

    Korte samenvatting van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie gespeeld op zaterdag 31 oktober.

    14u

    Droomstart Amsterdammers in wedstrijd tegen AZ | Samenvatting Ajax - AZ

    Droomstart Amsterdammers in wedstrijd tegen AZ | Samenvatting Ajax - AZ

    Samenvatting van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie gespeeld op zaterdag 31 oktober.

    14u

    Alle Premier League Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.