ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Premier League
    WOL
    Wolverhampton WanderersWolvesWOL
    4-3-11, 15 PTN
    1
    4-3-11, 15 PTN
    FT
    WGA
    Wigan AthleticWiganWGA
    4-7-7, 19 PTN
    2
    4-7-7, 19 PTN
    Steven Fletcher - 87'
    Hugo Rodallega - 9'
    Tom Cleverley - 20'

    Wolves - Wigan

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    10
    Steven FletcherS. FletcherGoal
    10
    Steven FletcherS. FletcherGoal
    10
    Steven FletcherS. FletcherAanvaller
    3
    George ElokobiG. ElokobiVerdediger
    10
    Steven FletcherS. FletcherAanvaller
    3
    George ElokobiG. ElokobiVerdediger
    17
    Matthew JarvisM. JarvisMiddenvelder
    4
    David EdwardsD. EdwardsMiddenvelder
    17
    Matthew JarvisM. JarvisMiddenvelder
    4
    David EdwardsD. EdwardsMiddenvelder
    15
    Tom CleverleyT. CleverleyGoal
    15
    Tom CleverleyT. CleverleyGoal
    20
    Hugo RodallegaH. RodallegaGoal
    20
    Hugo RodallegaH. RodallegaGoal

    Wedstrijdinformatie

    Wolverhampton, Engeland

    Scheidsrechter:M Dean

    Scheidsrechter:Mike Dean

    Scheidsrechter:M Dean

    Premier League Standen

    TeamGSWGLDSP
    Arsenal9801+924
    Manchester City9702+1021
    Brighton & Hove Albion9612+1719
    Chelsea9513+416
    Liverpool9432+215
    Brentford9351+714
    AFC Bournemouth9333+112
    Tottenham Hotspur9333012
    Aston Villa9333-312
    Hull City9252+111
    Leeds United9252+111
    Newcastle United8323-211
    Ipswich Town9324-411
    Everton8242-110
    Fulham9234-29
    Coventry City9306-79
    Manchester United9144-57
    Crystal Palace9216-127
    Nottingham Forest9135-66
    Sunderland9126-105
    Volledige Stand

    Premier League Nieuws

    Samenvatting FC Groningen - Sparta Rotterdam

    Samenvatting FC Groningen - Sparta Rotterdam

    Korte samenvatting van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie gespeeld op zondag 1 november.

    5u

    Interviews na de wedstrijd tussen  AZ (V) en PEC Zwolle (V).

    Interviews na de wedstrijd tussen AZ (V) en PEC Zwolle (V).

    Interviews na de wedstrijd in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie.

    5u

    Interviews na de wedstrijd tussen ADO Den Haag  (V) en Feyenoord (V).

    Interviews na de wedstrijd tussen ADO Den Haag (V) en Feyenoord (V).

    Interviews na de wedstrijd in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie.

    5u

    Alle Premier League Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.