JaredCunningham
- Guard
- Geb.22/5/1991
- CollegeOregon St
- Draft info2012: Rd 1, Pk 24 (CLE)
- Geboren inOakland, CA
Wedstrijlog
2015-16 Regular Season (CLE/MIL)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 26/3 | - | L | 15 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Do. 24/3 | - | L | 11 | 2-6 | 33.3 | 1-3 | 33.3 | 2-3 | 66.7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 |
| Di. 22/3 | - | L | 14 | 1-3 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| voorheen met CLE, verworven door MIL | ||||||||||||||||
| Ma. 21/3 | - | L | 16 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
| march | 13.8 | 1.0-3.5 | 28.6 | 0.5-1.8 | 28.6 | 1.5-1.8 | 85.7 | 2.3 | 0.3 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 0.8 | 4.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 31/1 | - | W | 2 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Za. 30/1 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Do. 28/1 | - | W | 5 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vr. 22/1 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Do. 21/1 | - | W | 3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Di. 19/1 | - | L | 12 | 3-5 | 60.0 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 |
| Za. 16/1 | - | W | 3 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ma. 11/1 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Za. 9/1 | - | W | 5 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Di. 5/1 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zo. 3/1 | - | W | 7 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| january | 3.3 | 0.4-1.0 | 38.5 | 0.0-0.2 | 0.0 | 0.4-0.5 | 83.3 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.1 | 1.2 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 30/12 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zo. 27/12 | - | L | 12 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 |
| Zo. 20/12 | - | W | 13 | 1-4 | 25.0 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Vr. 18/12 | - | W | 13 | 2-3 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 5 |
| Za. 12/12 | - | W | 23 | 1-5 | 20.0 | 1-2 | 50.0 | 3-6 | 50.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 |
| Wo. 9/12 | - | W | 35 | 2-3 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 2-4 | 50.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 |
| Zo. 6/12 | - | L | 32 | 3-8 | 37.5 | 1-3 | 33.3 | 4-4 | 100.0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 11 |
| Wo. 2/12 | - | L | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| december | 14.6 | 1.2-3.0 | 40.7 | 0.4-1.2 | 36.4 | 1.3-2.2 | 60.0 | 0.7 | 0.7 | 0.0 | 0.6 | 1.4 | 0.6 | 4.2 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 29/11 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Do. 26/11 | - | L | 21 | 2-10 | 20.0 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| Di. 24/11 | - | W | 27 | 1-8 | 12.5 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 |
| Zo. 22/11 | - | W | 20 | 3-9 | 33.3 | 1-3 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8 |
| Vr. 20/11 | - | W | 17 | 1-2 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 5-6 | 83.3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 |
| Wo. 18/11 | - | L | 2 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zo. 15/11 | - | L | 3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Zo. 8/11 | - | W | 9 | 2-5 | 40.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Za. 7/11 | - | W | 20 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Do. 5/11 | - | W | 10 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1-4 | 25.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Di. 3/11 | - | W | 17 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 |
| november | 12.3 | 0.8-3.3 | 25.6 | 0.4-1.3 | 33.3 | 0.8-1.5 | 55.6 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 2.9 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 9.3 | 0.8-2.4 | 34.3 | 0.3-0.9 | 30.8 | 0.8-1.3 | 65.5 | 0.9 | 0.5 | 0.0 | 0.3 | 0.9 | 0.5 | 2.7 |
| Totals | 410 | 36-105 | 34.3 | 12-39 | 30.8 | 36-55 | 65.5 | 38 | 20 | 2 | 14 | 41 | 21 | 120 |
voorseizoen
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 20/10 | - | W | 27 | 2-11 | 18.2 | 0-2 | 0.0 | 5-6 | 83.3 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 9 |
| Ma. 19/10 | - | L | 21 | 3-8 | 37.5 | 1-3 | 33.3 | 3-3 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 10 |
| Vr. 16/10 | - | L | 29 | 2-6 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 1 | 8 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 |
| Wo. 14/10 | - | L | 23 | 1-12 | 8.3 | 0-3 | 0.0 | 4-6 | 66.7 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6 |
| Di. 13/10 | - | L | 29 | 3-8 | 37.5 | 0-3 | 0.0 | 7-10 | 70.0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 13 |
| Vr. 9/10 | - | L | 31 | 8-10 | 80.0 | 2-3 | 66.7 | 13-16 | 81.3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 31 |
| Do. 8/10 | - | L | 17 | 2-3 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 5-5 | 100.0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers