AndreMiller
- Point Guard
- Geb.19/3/1976
- CollegeUtah
- Draft info1999: Rd 1, Pk 8 (CLE)
- Geboren inLos Angeles, CA
Wedstrijlog
2015-16 Regular Season (MIN/SA)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 29/3 | - | W | 28 | 3-8 | 37.5 | 0-1 | 0.0 | 2-6 | 33.3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 |
| Zo. 27/3 | - | L | 19 | 4-7 | 57.1 | 0-0 | 0.0 | 3-3 | 100.0 | 8 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 11 |
| Za. 26/3 | - | W | 16 | 2-4 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 |
| Do. 24/3 | - | W | 9 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Vr. 18/3 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 16/3 | - | W | 4 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 9/3 | - | W | 25 | 5-6 | 83.3 | 1-1 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 |
| Zo. 6/3 | - | W | 7 | 2-2 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
| voorheen met MIN, verworven door SA | ||||||||||||||||
| Do. 3/3 | - | W | 8 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| march | 11.4 | 1.5-2.7 | 53.3 | 0.1-0.3 | 33.3 | 0.6-1.0 | 63.6 | 1.5 | 1.7 | 0.0 | 0.4 | 1.1 | 0.7 | 3.6 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 1/2 | - | L | 12 | 3-3 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 |
| Zo. 17/1 | - | W | 4 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Za. 16/1 | - | L | 6 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zo. 10/1 | - | L | 6 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Di. 5/1 | - | L | 11 | 3-3 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 3-3 | 100.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| january | 6.8 | 1.2-1.3 | 87.5 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.8-1.0 | 83.3 | 0.5 | 1.2 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 1.2 | 3.2 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 22/12 | - | L | 3 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Zo. 20/12 | - | W | 10 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| Za. 19/12 | - | W | 5 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Do. 17/12 | - | L | 9 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Wo. 16/12 | - | L | 9 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
| Zo. 13/12 | - | L | 13 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| december | 8.2 | 0.5-1.2 | 42.9 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.0-0.3 | 0.0 | 0.5 | 1.7 | 0.0 | 0.2 | 1.2 | 0.2 | 1.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 29/11 | - | L | 21 | 4-7 | 57.1 | 0-0 | 0.0 | 3-3 | 100.0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 11 |
| Za. 28/11 | - | W | 19 | 4-4 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 3-3 | 100.0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 12 |
| Di. 24/11 | - | W | 9 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Zo. 15/11 | - | L | 34 | 4-8 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 8 | 0 | 3 | 4 | 2 | 8 |
| Za. 14/11 | - | L | 23 | 4-5 | 80.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 5 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 |
| Vr. 13/11 | - | L | 22 | 5-8 | 62.5 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 |
| Wo. 11/11 | - | L | 3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Di. 10/11 | - | W | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Vr. 6/11 | - | L | 4 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| november | 15.3 | 2.3-3.8 | 61.8 | 0.1-0.2 | 50.0 | 1.0-1.1 | 90.0 | 1.4 | 3.4 | 0.0 | 0.9 | 2.1 | 1.4 | 5.8 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 11.8 | 1.5-2.7 | 55.7 | 0.1-0.2 | 25.0 | 0.6-0.8 | 75.0 | 1.3 | 2.2 | 0.0 | 0.4 | 1.2 | 0.9 | 3.7 |
| Totals | 461 | 59-106 | 55.7 | 2-8 | 25.0 | 24-32 | 75.0 | 51 | 87 | 0 | 16 | 46 | 37 | 144 |
voorseizoen
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers