JTThor
- Aanvaller
- Geb.26/8/2002
- CollegeAuburn
- Draft info2021: Rd 2, Pk 37 (DET)
- Geboren inAnchorage, AK
Wedstrijlog
2024-25 Regular Season (CLE/WSH)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 12/4 | - | L | 24 | 1-4 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Do. 10/4 | - | L | 4 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 9/4 | - | L | 25 | 2-6 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Ma. 7/4 | - | L | 22 | 1-3 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Do. 3/4 | - | W | 26 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| april | 20.4 | 1.0-3.2 | 31.3 | 0.4-1.2 | 33.3 | 0.8-1.2 | 66.7 | 4.2 | 0.2 | 0.6 | 0.4 | 0.8 | 0.6 | 3.2 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 30/3 | - | L | 23 | 2-6 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 |
| Do. 27/3 | - | W | 20 | 2-4 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Di. 25/3 | - | L | 16 | 2-5 | 40.0 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 |
| Za. 22/3 | - | L | 7 | 1-2 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Do. 20/3 | - | L | 30 | 3-8 | 37.5 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 8 |
| voorheen met CLE, verworven door WSH | ||||||||||||||||
| Di. 11/3 | - | L | 8 | 1-3 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| march | 17.5 | 1.8-4.7 | 39.3 | 0.2-1.5 | 11.1 | 0.7-1.3 | 50.0 | 3.5 | 0.7 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.0 | 4.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 31/1 | - | W | 4 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ma. 20/1 | - | W | 6 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Ma. 6/1 | - | W | 3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Za. 4/1 | - | W | 4 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| january | 4.3 | 0.3-1.3 | 20.0 | 0.0-0.5 | 0.0 | 0.3-0.5 | 50.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 0.8 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 12.5 | 1.3-3.0 | 42.4 | 0.3-1.1 | 28.6 | 0.8-1.1 | 68.2 | 2.4 | 0.3 | 0.5 | 0.4 | 0.9 | 0.5 | 3.6 |
| Totals | 249 | 25-59 | 42.4 | 6-21 | 28.6 | 15-22 | 68.2 | 48 | 6 | 9 | 8 | 17 | 9 | 71 |
voorseizoen
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers