MarvinBagley III
- Dallas Mavericks
- #35
- Aanvaller
- L/GW2.08 m, 106 kg
- Geb.14/3/1999 (27)
- CollegeDuke
- Draft info2018: Rd 1, Pk 2 (SAC)
- StatusUit
Wedstrijlog
2025-26 Regular Season (WSH/DAL)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 11/4 | - | L | 8 | 1-4 | 25.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Do. 9/4 | - | L | 26 | 8-11 | 72.7 | 3-6 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 8 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 20 |
| Wo. 8/4 | - | L | 26 | 8-11 | 72.7 | 1-1 | 100.0 | 4-4 | 100.0 | 9 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 21 |
| Ma. 6/4 | - | W | 21 | 4-7 | 57.1 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9 |
| april | 20.5 | 5.3-8.3 | 63.6 | 1.3-2.5 | 50.0 | 1.3-1.5 | 83.3 | 5.5 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 13.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 28/3 | - | W | 27 | 11-14 | 78.6 | 3-5 | 60.0 | 1-4 | 25.0 | 9 | 3 | 1 | 1 | 5 | 1 | 26 |
| Do. 26/3 | - | L | 17 | 3-8 | 37.5 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 |
| Di. 24/3 | - | L | 15 | 3-4 | 75.0 | 1-2 | 50.0 | 2-3 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |
| Zo. 22/3 | - | L | 25 | 7-8 | 87.5 | 2-2 | 100.0 | 1-3 | 33.3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 17 |
| Do. 19/3 | - | L | 16 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| Di. 17/3 | - | L | 19 | 4-7 | 57.1 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 9 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 9 |
| Zo. 15/3 | - | W | 16 | 2-4 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| Za. 14/3 | - | L | 27 | 2-5 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 |
| Vr. 13/3 | - | W | 19 | 3-5 | 60.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 9 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 |
| Wo. 11/3 | - | L | 21 | 3-7 | 42.9 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 |
| Zo. 8/3 | - | L | 20 | 2-6 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
| march | 20.1 | 3.7-6.4 | 58.6 | 0.8-1.7 | 47.4 | 0.7-1.5 | 50.0 | 6.0 | 1.7 | 0.5 | 0.3 | 2.3 | 0.7 | 9.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 27/2 | - | L | 29 | 5-6 | 83.3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 9 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 |
| Wo. 25/2 | - | W | 20 | 10-13 | 76.9 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 22 |
| Zo. 22/2 | - | W | 26 | 5-9 | 55.6 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 |
| Za. 21/2 | - | L | 24 | 5-9 | 55.6 | 1-2 | 50.0 | 4-4 | 100.0 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 15 |
| Vr. 13/2 | - | L | 20 | 3-7 | 42.9 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 |
| Wo. 11/2 | - | L | 24 | 4-4 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-4 | 25.0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |
| voorheen met WSH, verworven door DAL | ||||||||||||||||
| Zo. 8/2 | - | L | 24 | 6-14 | 42.9 | 1-1 | 100.0 | 3-7 | 42.9 | 12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 16 |
| Wo. 4/2 | - | L | 16 | 4-7 | 57.1 | 0-0 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 |
| Ma. 2/2 | - | W | 19 | 7-8 | 87.5 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 15 |
| february | 22.4 | 5.4-8.6 | 63.6 | 0.3-0.6 | 60.0 | 1.8-3.2 | 55.2 | 8.2 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 1.9 | 0.9 | 13.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 19/1 | - | L | 17 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 8 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 | 6 |
| Zo. 18/1 | - | L | 20 | 5-6 | 83.3 | 0-0 | 0.0 | 4-9 | 44.4 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 14 |
| Za. 17/1 | - | L | 19 | 1-5 | 20.0 | 0-1 | 0.0 | 6-8 | 75.0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 |
| Do. 15/1 | - | L | 27 | 7-10 | 70.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 |
| Ma. 12/1 | - | L | 16 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 |
| Do. 8/1 | - | L | 16 | 4-10 | 40.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| Wo. 7/1 | - | W | 17 | 2-6 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 8-8 | 100.0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 12 |
| Ma. 5/1 | - | L | 14 | 3-3 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 6 |
| Za. 3/1 | - | W | 17 | 5-5 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 |
| january | 18.1 | 3.6-6.0 | 59.3 | 0.1-0.4 | 25.0 | 2.6-3.4 | 74.2 | 6.1 | 0.8 | 0.7 | 0.7 | 1.7 | 1.8 | 9.8 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 1/1 | - | W | 20 | 4-6 | 66.7 | 0-1 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 |
| Di. 30/12 | - | L | 22 | 2-5 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Ma. 29/12 | - | W | 22 | 6-8 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 |
| Za. 27/12 | - | W | 22 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6 |
| Wo. 24/12 | - | L | 21 | 5-7 | 71.4 | 0-0 | 0.0 | 5-6 | 83.3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 15 |
| Zo. 21/12 | - | W | 22 | 8-13 | 61.5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 16 |
| Vr. 19/12 | - | L | 19 | 5-6 | 83.3 | 1-1 | 100.0 | 2-4 | 50.0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 6 | 2 | 13 |
| Zo. 14/12 | - | W | 32 | 9-14 | 64.3 | 0-0 | 0.0 | 5-10 | 50.0 | 14 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 23 |
| Za. 13/12 | - | L | 33 | 6-10 | 60.0 | 1-1 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 |
| Zo. 7/12 | - | L | 19 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 |
| Vr. 5/12 | - | L | 26 | 2-8 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 1-4 | 25.0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 |
| Wo. 3/12 | - | L | 26 | 3-6 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 6-6 | 100.0 | 8 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 | 13 |
| Di. 2/12 | - | W | 29 | 11-16 | 68.8 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 22 |
| december | 24.0 | 5.2-8.3 | 62.0 | 0.2-0.6 | 37.5 | 2.1-3.0 | 69.2 | 6.7 | 2.1 | 0.9 | 0.3 | 2.3 | 1.0 | 12.6 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 20/11 | - | L | 31 | 6-11 | 54.5 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 7 | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 13 |
| Ma. 17/11 | - | L | 17 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
| Do. 13/11 | - | L | 12 | 4-4 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 |
| Di. 11/11 | - | L | 16 | 4-6 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 3 | 9 |
| Zo. 9/11 | - | L | 17 | 4-7 | 57.1 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10 |
| Za. 8/11 | - | L | 12 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Do. 6/11 | - | L | 13 | 5-6 | 83.3 | 0-0 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 11 |
| Di. 4/11 | - | L | 14 | 2-3 | 66.7 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 |
| Zo. 2/11 | - | L | 15 | 4-7 | 57.1 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 8 |
| november | 16.2 | 3.3-5.7 | 58.8 | 0.1-0.3 | 33.3 | 1.2-1.4 | 84.6 | 4.9 | 1.3 | 0.8 | 0.7 | 1.8 | 1.1 | 8.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 31/10 | - | L | 16 | 3-4 | 75.0 | 1-1 | 100.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 |
| Wo. 29/10 | - | L | 19 | 6-7 | 85.7 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 7 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 14 |
| Zo. 26/10 | - | L | 10 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 |
| Za. 25/10 | - | W | 15 | 4-6 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 |
| Do. 23/10 | - | L | 15 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| october | 15.0 | 2.8-3.6 | 77.8 | 0.4-0.6 | 66.7 | 1.0-2.0 | 50.0 | 3.6 | 1.4 | 0.2 | 0.6 | 2.8 | 0.8 | 7.0 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 20.0 | 4.2-6.9 | 61.8 | 0.4-0.9 | 46.2 | 1.6-2.4 | 66.0 | 6.1 | 1.4 | 0.7 | 0.5 | 2.1 | 1.0 | 10.5 |
| Totals | 1201 | 254-411 | 61.8 | 24-52 | 46.2 | 95-144 | 66.0 | 366 | 85 | 43 | 28 | 123 | 61 | 627 |
voorseizoen
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers
2025-26 Southwest Standings
| Team | W | L | PCT | GB | RKS |
|---|---|---|---|---|---|
| San Antonio | 62 | 20 | .756 | - | L1 |
| Houston | 52 | 30 | .634 | 10 | W1 |
| New Orleans | 26 | 56 | .317 | 36 | L2 |
| Dallas | 26 | 56 | .317 | 36 | W1 |
| Memphis | 25 | 57 | .305 | 37 | L8 |