RickyRubio
- Point Guard
- Geb.21/10/1990
- Draft info2009: Rd 1, Pk 5 (MIN)
- Geboren inBarcelona, Spanje
Wedstrijlog
2022-23 Regular Season (CLE)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 9/4 | - | L | 26 | 2-11 | 18.2 | 0-4 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 |
| Vr. 7/4 | - | W | 20 | 2-7 | 28.6 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 |
| Wo. 5/4 | - | W | 11 | 1-6 | 16.7 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Ma. 3/4 | - | W | 14 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| april | 18.0 | 1.3-6.3 | 20.0 | 0.5-2.3 | 22.2 | 0.5-0.5 | 100.0 | 2.3 | 4.8 | 0.3 | 0.5 | 1.5 | 1.0 | 3.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 1/4 | - | L | 9 | 1-3 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
| Wo. 29/3 | - | L | 19 | 4-7 | 57.1 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 |
| Ma. 27/3 | - | W | 16 | 0-4 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Vr. 24/3 | - | W | 20 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Wo. 22/3 | - | W | 19 | 3-6 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 |
| Za. 18/3 | - | W | 21 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 |
| Wo. 15/3 | - | W | 21 | 5-11 | 45.5 | 0-2 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 |
| Zo. 12/3 | - | W | 20 | 4-7 | 57.1 | 0-1 | 0.0 | 3-3 | 100.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 |
| Za. 11/3 | - | L | 25 | 3-8 | 37.5 | 2-7 | 28.6 | 0-0 | 0.0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 |
| Do. 9/3 | - | W | 23 | 2-7 | 28.6 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 |
| Di. 7/3 | - | W | 7 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| Zo. 5/3 | - | W | 20 | 2-5 | 40.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 5 |
| Do. 2/3 | - | L | 7 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 1-2 | 50.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| march | 17.5 | 2.2-5.0 | 44.6 | 0.5-1.8 | 25.0 | 0.8-1.0 | 84.6 | 1.8 | 3.1 | 0.2 | 0.5 | 1.5 | 1.1 | 5.8 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 27/2 | - | W | 20 | 0-5 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Za. 25/2 | - | L | 12 | 1-4 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Di. 14/2 | - | W | 23 | 1-3 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 7-8 | 87.5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 |
| Zo. 12/2 | - | W | 17 | 0-6 | 0.0 | 0-5 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| Do. 9/2 | - | W | 16 | 3-6 | 50.0 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 8 |
| Zo. 5/2 | - | W | 20 | 3-7 | 42.9 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 3 | 9 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| Vr. 3/2 | - | W | 21 | 4-9 | 44.4 | 3-6 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 13 |
| february | 18.4 | 1.7-5.7 | 30.0 | 0.6-3.0 | 19.0 | 1.6-1.7 | 91.7 | 1.9 | 3.9 | 0.3 | 1.7 | 1.6 | 1.1 | 5.6 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 1/2 | - | L | 17 | 3-6 | 50.0 | 2-4 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 |
| Ma. 30/1 | - | W | 19 | 1-5 | 20.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| Vr. 27/1 | - | W | 17 | 2-7 | 28.6 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 |
| Wo. 25/1 | - | L | 13 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| Zo. 22/1 | - | W | 19 | 1-6 | 16.7 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 |
| Do. 19/1 | - | L | 12 | 2-7 | 28.6 | 1-5 | 20.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Ma. 16/1 | - | W | 17 | 1-4 | 25.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 |
| Zo. 15/1 | - | L | 13 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
| Vr. 13/1 | - | W | 10 | 3-5 | 60.0 | 2-4 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
| january | 15.3 | 1.7-5.3 | 31.3 | 1.0-3.1 | 32.1 | 0.4-0.9 | 50.0 | 2.7 | 3.2 | 0.0 | 0.7 | 1.6 | 0.6 | 4.8 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 17.2 | 1.8-5.4 | 34.3 | 0.6-2.5 | 25.6 | 0.8-1.1 | 80.0 | 2.1 | 3.5 | 0.2 | 0.8 | 1.5 | 0.9 | 5.2 |
| Totals | 566 | 61-178 | 34.3 | 21-82 | 25.6 | 28-35 | 80.0 | 70 | 115 | 6 | 26 | 51 | 31 | 171 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers