CarlThomas
- Guard
- Geb.3/10/1969
- CollegeEastern Michigan
- Geboren inDayton, OH
Wedstrijlog
1997-98 Regular Season (GS/ORL/CLE)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 18/4 | - | L | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Do. 16/4 | - | L | 13 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Wo. 15/4 | - | W | 4 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Zo. 12/4 | - | W | 9 | 0-3 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Vr. 10/4 | - | W | 18 | 2-5 | 40.0 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6 |
| Wo. 8/4 | - | L | 9 | 1-2 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
| Za. 4/4 | - | L | 10 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Do. 2/4 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| april | 8.6 | 0.5-2.0 | 25.0 | 0.1-1.1 | 11.1 | 0.4-0.6 | 60.0 | 1.5 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 1.0 | 0.3 | 1.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 29/3 | - | W | 1 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Za. 28/3 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vr. 27/3 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zo. 22/3 | - | W | 2 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Zo. 15/3 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vr. 13/3 | - | L | 19 | 1-6 | 16.7 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| Do. 12/3 | - | W | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Zo. 8/3 | - | L | 11 | 2-3 | 66.7 | 2-2 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 |
| Do. 5/3 | - | W | 4 | 2-3 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Ma. 2/3 | - | W | 15 | 3-6 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 |
| march | 5.9 | 0.8-2.0 | 40.0 | 0.5-1.0 | 50.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.5 | 0.4 | 2.1 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 28/2 | - | L | 21 | 3-4 | 75.0 | 2-2 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 10 |
| Do. 26/2 | - | W | 20 | 5-5 | 100.0 | 3-3 | 100.0 | 0-2 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 13 |
| Di. 24/2 | - | L | 30 | 3-9 | 33.3 | 2-5 | 40.0 | 1-2 | 50.0 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 9 |
| Zo. 22/2 | - | L | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Za. 21/2 | - | W | 9 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Wo. 18/2 | - | L | 16 | 1-4 | 25.0 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Ma. 16/2 | - | L | 29 | 3-8 | 37.5 | 1-4 | 25.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 |
| Zo. 15/2 | - | L | 12 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Vr. 13/2 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wo. 11/2 | - | L | 2 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| voorheen met GS, verworven door CLE | ||||||||||||||||
| Do. 5/2 | - | L | 2 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| february | 13.1 | 1.4-3.1 | 44.1 | 0.8-1.7 | 47.4 | 0.5-0.7 | 62.5 | 1.7 | 0.5 | 0.3 | 1.1 | 1.3 | 0.5 | 4.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 18/1 | - | L | 22 | 4-10 | 40.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 9 |
| Za. 17/1 | - | L | 20 | 4-11 | 36.4 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 10 |
| Do. 15/1 | - | L | 10 | 0-3 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Di. 13/1 | - | L | 11 | 2-4 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
| Zo. 11/1 | - | L | 17 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| voorheen met ORL, verworven door GS | ||||||||||||||||
| Za. 10/1 | - | L | 10 | 1-4 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 |
| january | 15.0 | 2.2-6.0 | 36.1 | 0.3-1.5 | 22.2 | 0.8-0.8 | 100.0 | 0.5 | 1.3 | 0.2 | 0.7 | 1.0 | 0.5 | 5.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 23/12 | - | L | 4 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Vr. 19/12 | - | L | 3 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Zo. 14/12 | - | L | 7 | 2-3 | 66.7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| voorheen met GS, verworven door ORL | ||||||||||||||||
| Vr. 12/12 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| december | 3.8 | 1.0-1.3 | 80.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 0.3-0.5 | 50.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 9.9 | 1.3-3.3 | 40.0 | 0.5-1.4 | 33.9 | 0.4-0.6 | 64.0 | 1.1 | 0.4 | 0.2 | 0.5 | 0.9 | 0.4 | 3.4 |
| Totals | 426 | 56-140 | 40.0 | 20-59 | 33.9 | 16-25 | 64.0 | 47 | 19 | 7 | 21 | 39 | 18 | 148 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers