AndrewHarrison
- Guard
- Geb.28/10/1994
- CollegeKentucky
- Draft info2015: Rd 2, Pk 44 (PHX)
- Geboren inRichmond, TX
Wedstrijlog
2018-19 Regular Season (MEM/CLE/NO)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 22/12 | - | L | 6 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Do. 20/12 | - | L | 4 | 0-3 | 0.0 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Ma. 17/12 | - | L | 14 | 2-7 | 28.6 | 1-6 | 16.7 | 1-2 | 50.0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 |
| Do. 13/12 | - | W | 7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Di. 11/12 | - | L | 3 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| voorheen met CLE, verworven door NO | ||||||||||||||||
| Do. 6/12 | - | W | 4 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| december | 6.3 | 0.5-2.0 | 25.0 | 0.3-1.7 | 20.0 | 0.2-0.3 | 50.0 | 0.8 | 1.2 | 0.0 | 0.0 | 1.2 | 0.3 | 1.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 1/12 | - | L | 16 | 2-4 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 3-3 | 100.0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 | 7 |
| Do. 29/11 | - | L | 12 | 0-4 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
| Di. 27/11 | - | L | 9 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Zo. 25/11 | - | W | 14 | 2-4 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| Za. 24/11 | - | W | 17 | 2-3 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 |
| Do. 22/11 | - | L | 12 | 2-5 | 40.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
| Di. 20/11 | - | L | 17 | 1-6 | 16.7 | 1-3 | 33.3 | 4-4 | 100.0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 |
| Do. 15/11 | - | L | 19 | 3-5 | 60.0 | 1-2 | 50.0 | 3-3 | 100.0 | 4 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 10 |
| Wo. 14/11 | - | W | 13 | 0-3 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 |
| voorheen met MEM, verworven door CLE | ||||||||||||||||
| Zo. 11/11 | - | L | 14 | 0-4 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| november | 14.4 | 1.2-3.9 | 30.8 | 0.3-1.4 | 21.4 | 1.6-1.6 | 100.0 | 1.5 | 1.7 | 0.2 | 0.4 | 2.6 | 1.0 | 4.3 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 11.0 | 0.9-3.1 | 30.2 | 0.3-1.5 | 20.0 | 1.0-1.1 | 94.4 | 1.2 | 1.4 | 0.1 | 0.2 | 2.0 | 0.7 | 3.2 |
| Totals | 187 | 16-53 | 30.2 | 5-25 | 20.0 | 17-18 | 94.4 | 20 | 24 | 2 | 4 | 34 | 12 | 54 |
voorseizoen
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers