IsaiahCanaan
- Guard
- Geb.21/5/1991
- CollegeMurray St
- Draft info2013: Rd 2, Pk 34 (HOU)
- Geboren inBiloxi, MS
Wedstrijlog
2018-19 Regular Season (PHX/MIN/MIL)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 28/2 | - | W | 6 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Di. 26/2 | - | W | 12 | 2-2 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| voorheen met MIN, verworven door MIL | ||||||||||||||||
| Do. 14/2 | - | W | 6 | 1-1 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Di. 12/2 | - | W | 5 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Za. 9/2 | - | V | 31 | 4-9 | 44.4 | 2-4 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 12 |
| Vr. 8/2 | - | V | 21 | 5-8 | 62.5 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 |
| Wo. 6/2 | - | V | 14 | 0-4 | 0.0 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Zo. 3/2 | - | V | 4 | 0-3 | 0.0 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| february | 12.5 | 1.5-3.6 | 41.4 | 1.0-2.5 | 40.0 | 0.5-0.5 | 100.0 | 0.9 | 2.5 | 0.3 | 0.3 | 0.5 | 0.5 | 4.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 28/11 | - | V | 21 | 2-5 | 40.0 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Zo. 25/11 | - | V | 20 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Za. 24/11 | - | W | 17 | 0-5 | 0.0 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Do. 22/11 | - | V | 26 | 2-7 | 28.6 | 2-6 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 |
| Di. 20/11 | - | V | 21 | 0-3 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| Zo. 18/11 | - | V | 24 | 3-6 | 50.0 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 8 |
| Do. 15/11 | - | W | 32 | 7-8 | 87.5 | 5-5 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 19 |
| Di. 13/11 | - | V | 23 | 0-3 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Zo. 11/11 | - | V | 26 | 2-7 | 28.6 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 3 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 |
| Vr. 9/11 | - | V | 42 | 3-14 | 21.4 | 1-8 | 12.5 | 0-0 | 0.0 | 5 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 |
| Wo. 7/11 | - | V | 36 | 3-8 | 37.5 | 2-4 | 50.0 | 5-6 | 83.3 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 |
| Ma. 5/11 | - | W | 31 | 4-7 | 57.1 | 3-5 | 60.0 | 2-3 | 66.7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 13 |
| Za. 3/11 | - | V | 32 | 8-12 | 66.7 | 2-4 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 19 |
| november | 26.8 | 2.6-6.7 | 39.1 | 1.5-3.8 | 38.0 | 0.8-1.1 | 71.4 | 2.2 | 3.3 | 0.0 | 0.6 | 2.5 | 1.3 | 7.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 29/10 | - | V | 6 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Zo. 28/10 | - | V | 30 | 4-6 | 66.7 | 0-2 | 0.0 | 3-3 | 100.0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 11 |
| Do. 25/10 | - | V | 28 | 2-8 | 25.0 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 |
| Di. 23/10 | - | V | 26 | 3-8 | 37.5 | 1-6 | 16.7 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 |
| Zo. 21/10 | - | V | 30 | 5-8 | 62.5 | 3-5 | 60.0 | 2-3 | 66.7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 15 |
| Do. 18/10 | - | W | 34 | 3-10 | 30.0 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 |
| october | 25.5 | 2.8-7.0 | 40.5 | 1.0-3.7 | 27.3 | 0.8-1.0 | 83.3 | 3.5 | 3.2 | 0.0 | 0.7 | 2.3 | 2.0 | 7.5 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 21.0 | 2.1-5.5 | 39.0 | 1.1-3.2 | 35.4 | 0.6-0.8 | 79.2 | 1.9 | 2.8 | 0.1 | 0.5 | 1.7 | 1.2 | 6.0 |
| Totals | 629 | 64-164 | 39.0 | 34-96 | 35.4 | 19-24 | 79.2 | 58 | 84 | 2 | 14 | 52 | 35 | 181 |
voorseizoen
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers