Magic
BasisspelersMINFGDriepunter %FTOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
F. WagnerF. WagnerSF211-41-20-000020001-203
W. Carter Jr.W. Carter Jr.C143-62-30-102220004-188
M. BambaM. BambaC253-82-40-007712202-238
G. HarrisG. HarrisSG243-100-41-110110000-287
J. SuggsJ. SuggsSG254-152-74-506641032-2314
BankMINFGDriepunter %FTOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
C. OkekeC. OkekePF246-111-40-005510003-613
I. BrazdeikisI. BrazdeikisSF120-40-21-210101003+151
R. LopezR. LopezC182-40-02-230310114+186
M. WagnerM. WagnerC113-41-21-112320022+108
R.J. HamptonR.J. HamptonPG286-125-92-205591021+1519
T. RossT. RossSG223-82-50-002230021-38
M. MulderM. MulderG165-123-90-004400001+1813
C. AnthonyC. AnthonyPGDNP-RIGHT ANKLE SPRAIN
TEAM39-9819-5111-146333926531024108
 39.8%78.6%
duidt het netto aantal punten van een team's terwijl de speler in het veld staat
Fast Break Points: 14
Points in Paint: 30
Turnovers (Points Off Turnovers): 10 (12)
Flagrant Fouls: 0
Technical Fouls: 0
Bucks
BasisspelersMINFGDriepunter %FTOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
G. AntetokounmpoG. AntetokounmpoPF308-161-315-232182052354+1532
K. MiddletonK. MiddletonSF304-93-52-405580012+513
B. PortisB. PortisC348-116-72-23121500100+324
J. HolidayJ. HolidayPG304-122-31-223551133+1511
G. AllenG. AllenSG296-144-110-025710010+916
BankMINFGDriepunter %FTOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
J. RobinsonJ. RobinsonA80-40-30-000010012-40
T. AntetokounmpoT. AntetokounmpoSF141-30-01-211210014-113
G. HillG. HillPG232-41-20-001131012+195
P. ConnaughtonP. ConnaughtonSG243-62-53-412301011-211
R. HoodR. HoodSG171-30-10-002211000-42
J. NworaJ. NworaSFDNP-COACH'S DECISION
G. KalaitzakisG. KalaitzakisSFDNP-COACH'S DECISION
TEAM37-8219-4024-3711496025651418117
 45.1%64.9%
duidt het netto aantal punten van een team's terwijl de speler in het veld staat
Fast Break Points: 8
Points in Paint: 26
Turnovers (Points Off Turnovers): 14 (20)
Flagrant Fouls: 0
Technical Fouls: 0