ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Turkish Super Lig
    CAY
    Caykur RizesporCaykur RizesporCAY
    10-4-14, 34 PTN
    1
    10-4-14, 34 PTN
    FT
    SIV
    SivassporSivassporSIV
    8-7-14, 31 PTN
    1
    8-7-14, 31 PTN
    Berkay Özcan - 70' Pen
    Veljko Simic - 84'

    Caykur Rizespor - Sivasspor

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    Sivasspor
    14
    Samba CamaraS. CamaraVerdediger
    46
    Turaç BökeT. BökeAanvaller
    14
    Samba CamaraS. CamaraVerdediger
    46
    Turaç BökeT. BökeAanvaller
    22
    Veljko SimicV. SimicGoal
    22
    Veljko SimicV. SimicGoal
    11
    Queensy MenigQ. MenigAanvaller
    12
    Samuel MoutoussamyS. MoutoussamyMiddenvelder
    11
    Queensy MenigQ. MenigAanvaller
    12
    Samuel MoutoussamyS. MoutoussamyMiddenvelder
    18
    Muhamed BuljubasicM. BuljubasicMiddenvelder
    8
    Dal VaresanovicD. VaresanovicMiddenvelder
    18
    Muhamed BuljubasicM. BuljubasicMiddenvelder
    8
    Dal VaresanovicD. VaresanovicMiddenvelder
    20
    Berkay ÖzcanB. ÖzcanDoelpunt
    20
    Berkay ÖzcanB. ÖzcanDoelpunt
    17
    Emrecan BulutE. BulutAanvaller
    15
    Vaclav JureckaV. JureckaAanvaller
    17
    Emrecan BulutE. BulutAanvaller
    15
    Vaclav JureckaV. JureckaAanvaller
    28
    Babajide DavidBabajide DavidAanvaller
    77
    Altin ZeqiriA. ZeqiriMiddenvelder
    28
    Babajide DavidBabajide DavidAanvaller
    77
    Altin ZeqiriA. ZeqiriMiddenvelder
    22
    Veljko SimicV. SimicAanvaller
    24
    Garry RodriguesG. RodriguesAanvaller
    22
    Veljko SimicV. SimicAanvaller
    24
    Garry RodriguesG. RodriguesAanvaller

    Wedstrijdinformatie

    Rize, Türkiye

    Crew Member:Oguzhan Çakir

    Süper Lig Standen

    TeamGSWGLDSP
    Amed SFK9621+1020
    Trabzonspor9612+1419
    Galatasaray8611+619
    Besiktas9603+818
    Fenerbahce8512+1616
    Kasimpasa9441+416
    Kocaelispor9504+215
    Erzurum BB9423-414
    Çorum FK9414+313
    Goztepe9333+312
    Alanyaspor9333-212
    Istanbul Basaksehir9324-211
    Caykur Rizespor9315-410
    Konyaspor9225-38
    Gaziantep FK9225-68
    Genclerbirligi9225-118
    Samsunspor9117-134
    Eyupspor9108-213
    Volledige Stand

    Turkish Super Lig Nieuws

    Meer dan 90 minuten: topper tussen PSV en Feyenoord vanuit meerdere hoeken

    Meer dan 90 minuten: topper tussen PSV en Feyenoord vanuit meerdere hoeken

    De topper tussen PSV en Feyenoord in een andere dimensie.

    7u

    Bellen met Bram van Polen: "Nederlandse Mourinho Buijs verdient een stap omhoog"

    Bellen met Bram van Polen: "Nederlandse Mourinho Buijs verdient een stap omhoog"

    De analist genoot van Lucas Vennegoor of Hesselink, ziet het somber in voor Willem II en is fan van Danny Buijs.

    9u

    Mbappé krijgt Camp Nou stil bij rentree Frenkie de Jong in Clasico

    Mbappé krijgt Camp Nou stil bij rentree Frenkie de Jong in Clasico

    Dankzij de treffers van Mbappé won Real Madrid met 1-2.

    1d

    Alle Turkish Super Lig Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.