ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    EFL League One
    RCH
    RochdaleRochdaleRCH
    5-11-14, 26 PTN
    0
    5-11-14, 26 PTN
    FT
    MKD
    Milton Keynes DonsMK DonsMKD
    7-11-16, 32 PTN
    0
    7-11-16, 32 PTN

    Rochdale - MK Dons

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    Milton Keynes Dons
    25
    Callum BrittainC. BrittainVerdediger
    18
    Conor McGrandlesC. McGrandlesMiddenvelder
    25
    Callum BrittainC. BrittainVerdediger
    18
    Conor McGrandlesC. McGrandlesMiddenvelder
    15
    Elliott WardE. WardVerdediger
    15
    Elliott WardE. WardVerdediger
    16
    Robbie MuirheadR. MuirheadAanvaller
    21
    Aidan NesbittA. NesbittMiddenvelder
    16
    Robbie MuirheadR. MuirheadAanvaller
    21
    Aidan NesbittA. NesbittMiddenvelder
    18
    Conor McGrandlesC. McGrandlesMiddenvelder
    18
    Conor McGrandlesC. McGrandlesMiddenvelder
    12
    Scott WisemanS. WisemanVerdediger
    2
    Joseph RaffertyJ. RaffertyVerdediger
    12
    Scott WisemanS. WisemanVerdediger
    2
    Joseph RaffertyJ. RaffertyVerdediger
    19
    Steven DaviesS. DaviesAanvaller
    7
    Stephen HumphrysS. HumphrysAanvaller
    19
    Steven DaviesS. DaviesAanvaller
    7
    Stephen HumphrysS. HumphrysAanvaller
    16
    Matt DoneM. DoneMiddenvelder
    16
    Matt DoneM. DoneMiddenvelder

    Wedstrijdinformatie

    Rochdale, Engeland

    League One Standen

    TeamGSWGLDSP
    Huddersfield Town12741+1325
    Stockport County11713+1222
    Bradford City11632+521
    Cambridge United11551+420
    Plymouth Argyle12615+119
    Reading11533+1118
    Sheffield Wednesday10532+1018
    Oxford United9531+818
    Luton Town11524+217
    Stevenage10433+515
    Mansfield Town10433+115
    Leicester City11434015
    Leyton Orient11425+314
    Burton Albion12354-214
    Wycombe Wanderers11353-414
    AFC Wimbledon11335-1112
    Blackpool10325-111
    Notts County10244-310
    Doncaster Rovers10235-39
    Milton Keynes Dons10163-79
    Peterborough United11236-109
    Barnsley10226-98
    Bromley10226-168
    Wigan Athletic11218-97
    Volledige Stand

    EFL League One Nieuws

    Evan Rottier geniet nog na van winst op PSV: "Ontlading in stadion was geweldig"

    Evan Rottier geniet nog na van winst op PSV: "Ontlading in stadion was geweldig"

    De middenvelder van ADO Den Haag gaf in de 2-1 overwinning de assist op de winnende treffer van Matej Sin.

    5u

    Büttner: "Als je zulke wedstrijden thuis speelt en je kan weer mee doen, vind ik dat je die moet winnen"

    Büttner: "Als je zulke wedstrijden thuis speelt en je kan weer mee doen, vind ik dat je die moet winnen"

    Vitesse-speler Alexander Büttner na afloop van het duel tussen Vitesse en FC Emmen.

    16u

    Rehm: "Op het eind neem je meer risico, maar loop helaas tegen de 0-2 aan"

    Rehm: "Op het eind neem je meer risico, maar loop helaas tegen de 0-2 aan"

    Vitesse-trainer Rüdiger Rehm na afloop van het duel tussen Vitesse en FC Emmen.

    17u

    Alle EFL League One Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.