ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Liga AUF Uruguaya
    PEN
    PeñarolPeñarolPEN
    1-1-3, 4 PTN
    1
    1-1-3, 4 PTN
    FT
    DAN
    DanubioDanubioDAN
    4-1-0, 13 PTN
    2
    4-1-0, 13 PTN
    Jorge Rodríguez - 48'
    Jorge Rodríguez - 66'
    Fabricio Formiliano - 79'
    Hugo Sequeira - 82'

    Peñarol - Danubio

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    33
    Gabriel LeyesG. LeyesAanvaller
    20
    Joe BizeraJ. BizeraVerdediger
    33
    Gabriel LeyesG. LeyesAanvaller
    20
    Joe BizeraJ. BizeraVerdediger
    19
    Hugo SequeiraH. SequeiraGoal
    19
    Hugo SequeiraH. SequeiraGoal
    15
    Fabricio FormilianoF. FormilianoGoal
    15
    Fabricio FormilianoF. FormilianoGoal
    7
    Matias ZuninoM. ZuninoMiddenvelder
    5
    Pablo MiguezP. MiguezMiddenvelder
    7
    Matias ZuninoM. ZuninoMiddenvelder
    5
    Pablo MiguezP. MiguezMiddenvelder
    14
    Sebastián PírizS. PírizMiddenvelder
    8
    Antonio PachecoA. PachecoMiddenvelder
    14
    Sebastián PírizS. PírizMiddenvelder
    8
    Antonio PachecoA. PachecoMiddenvelder
    11
    Fabián EstoyanoffF. EstoyanoffAanvaller
    17
    Marcelo ZalayetaM. ZalayetaAanvaller
    11
    Fabián EstoyanoffF. EstoyanoffAanvaller
    17
    Marcelo ZalayetaM. ZalayetaAanvaller
    19
    Hugo SequeiraH. SequeiraAanvaller
    18
    Camilo MayadaC. MayadaMiddenvelder
    19
    Hugo SequeiraH. SequeiraAanvaller
    18
    Camilo MayadaC. MayadaMiddenvelder
    10
    Jorge RodríguezJ. RodríguezGoal
    10
    Jorge RodríguezJ. RodríguezGoal
    15
    Fabricio FormilianoF. FormilianoVerdediger
    2
    Emiliano VelazquezE. VelazquezVerdediger
    15
    Fabricio FormilianoF. FormilianoVerdediger
    2
    Emiliano VelazquezE. VelazquezVerdediger

    Wedstrijdinformatie

    Montevideo, Uruguay

    Scheidsrechter:Cristian Ferreira

    Liga AUF Uruguaya Standen

    TeamGSWGLDSP
    Montevideo City Torque10712+1022
    Liverpool10631+1021
    Peñarol10631+920
    Nacional10622+520
    Deportivo Maldonado10532+818
    Cerro11533-118
    Juventud11452+417
    Progreso11515-116
    Racing (Montevideo)11434+215
    Boston River11434+115
    Montevideo Wanderers11434-415
    Defensor Sporting11227-98
    Danubio10145-77
    Cerro Largo11065-76
    Albion FC10208-86
    Central Español Fútbol Club10127-125
    Volledige Stand

    Liga AUF Uruguaya Nieuws

    Samenvatting Sparta Rotterdam - Willem II

    Samenvatting Sparta Rotterdam - Willem II

    Korte samenvatting van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie gespeeld op zaterdag 17 oktober.

    5u

    Martes maakt zijn eerste op het Kasteel: "Ga hem vijftig keer terugkijken"

    Martes maakt zijn eerste op het Kasteel: "Ga hem vijftig keer terugkijken"

    Lushendry Martes en Jens Toornstra reageren op de 3-2 zege van Sparta Rotterdam op Willem II.

    5u

    Toornstra met knipoog: "Het zou goed zijn als ik over twee jaar weer scoor"

    Toornstra met knipoog: "Het zou goed zijn als ik over twee jaar weer scoor"

    Sparta Rotterdam-speler Jens Toornstra na afloop van het duel tussen Sparta Rotterdam en Willem II.

    5u

    Alle Liga AUF Uruguaya Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.