ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    GEN
    GenoaGenoaGEN
    7-6-8, 27 PTN
    3
    7-6-8, 27 PTN
    FT
    PAR
    ParmaParmaPAR
    6-7-9, 25 PTN
    1
    6-7-9, 25 PTN
    Rodrigo Palacio - 16' Pen
    Gabriel Paletta - 44' OG
    Kakha Kaladze - 45'
    Hernán Crespo - 32'

    Genoa - Parma

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    43
    Alberto PaloschiA. PaloschiMiddenvelder
    7
    Marco RossiM. RossiMiddenvelder
    43
    Alberto PaloschiA. PaloschiMiddenvelder
    7
    Marco RossiM. RossiMiddenvelder
    18
    RafinhaRafinhaVerdediger
    5
    Abdoulay KonkoA. KonkoMiddenvelder
    18
    RafinhaRafinhaVerdediger
    5
    Abdoulay KonkoA. KonkoMiddenvelder
    86
    Valeri BojinovV. BojinovAanvaller
    7
    Antonio CandrevaA. CandrevaMiddenvelder
    86
    Valeri BojinovV. BojinovAanvaller
    7
    Antonio CandrevaA. CandrevaMiddenvelder
    24
    Emiliano MorettiE. MorettiVerdediger
    83
    Antonio Floro FloresA. Floro FloresAanvaller
    24
    Emiliano MorettiE. MorettiVerdediger
    83
    Antonio Floro FloresA. Floro FloresAanvaller
    14
    Daniele GalloppaD. GalloppaMiddenvelder
    13
    ÂngeloÂngeloVerdediger
    14
    Daniele GalloppaD. GalloppaMiddenvelder
    13
    ÂngeloÂngeloVerdediger
    84
    Raffaele PalladinoR. PalladinoAanvaller
    4
    Stefano MorroneS. MorroneMiddenvelder
    84
    Raffaele PalladinoR. PalladinoAanvaller
    4
    Stefano MorroneS. MorroneMiddenvelder
    13
    Kakha KaladzeK. KaladzeGoal
    13
    Kakha KaladzeK. KaladzeGoal
    29
    Gabriel PalettaG. PalettaVerdediger
    29
    Gabriel PalettaG. PalettaVerdediger
    9
    Hernán CrespoH. CrespoGoal
    9
    Hernán CrespoH. CrespoGoal
    8
    Rodrigo PalacioR. PalacioDoelpunt
    8
    Rodrigo PalacioR. PalacioDoelpunt

    Wedstrijdinformatie

    Genova, Italië

    Scheidsrechter:Nicola Pierpaoli

    Scheidsrechter:Nicola Pierpaoli

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone8422+414
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta8314-110
    Genoa9315-510
    Lecce8305-59
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Parma9126-105
    Fiorentina8116-104
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Van de Laar boos: "We hebben twaalf minuten warming-up gehad"

    Van de Laar boos: "We hebben twaalf minuten warming-up gehad"

    Van de Laar na de wedstrijd in de Eurojackpot KNVB Beker

    8u

    Roorda na bekeruitschakeling: "Ze hebben het verdiend, uiteindelijk waren ze net iets beter"

    Roorda na bekeruitschakeling: "Ze hebben het verdiend, uiteindelijk waren ze net iets beter"

    Excelsior Maassluis-trainer Geert Roorda na afloop van het Eurojackpot KNVB Beker-duel tussen Excelsior Maassluis en sc Heerenveen.

    8u

    Dijkhuizen over Odriss: "Het is een dure les voor hem en hij benadeeld het team en zichzelf"

    Dijkhuizen over Odriss: "Het is een dure les voor hem en hij benadeeld het team en zichzelf"

    VVV-Venlo-trainer Marinus Dijkhuizen na afloop van het duel in de Eurojackpot KNVB Beker tussen VVV-Venlo en Vitesse.

    8u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.