ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    INT
    InternazionaleInter MilanINT
    4-3-1, 15 PTN
    1
    4-3-1, 15 PTN
    FT
    SAM
    SampdoriaSampdoriaSAM
    2-5-1, 11 PTN
    1
    2-5-1, 11 PTN
    Samuel Eto'o - 80'
    Stefano Guberti - 62'

    Inter Milan - Sampdoria

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    20
    Joel ObiJ. ObiMiddenvelder
    29
    Philippe CoutinhoP. CoutinhoMiddenvelder
    20
    Joel ObiJ. ObiMiddenvelder
    29
    Philippe CoutinhoP. CoutinhoMiddenvelder
    9
    Samuel Eto'oS. Eto'oGoal
    9
    Samuel Eto'oS. Eto'oGoal
    1
    Angelo da CostaA. da CostaDoelman
    85
    Gianluca CurciG. CurciDoelman
    1
    Angelo da CostaA. da CostaDoelman
    85
    Gianluca CurciG. CurciDoelman
    39
    Davide SantonD. SantonVerdediger
    26
    Cristian ChivuC. ChivuVerdediger
    39
    Davide SantonD. SantonVerdediger
    26
    Cristian ChivuC. ChivuVerdediger
    89
    Guido MarilungoG. MarilungoAanvaller
    8
    Stefano GubertiS. GubertiMiddenvelder
    89
    Guido MarilungoG. MarilungoAanvaller
    8
    Stefano GubertiS. GubertiMiddenvelder
    16
    Andrea PoliA. PoliMiddenvelder
    12
    Fernando TissoneF. TissoneMiddenvelder
    16
    Andrea PoliA. PoliMiddenvelder
    12
    Fernando TissoneF. TissoneMiddenvelder
    27
    Goran PandevG. PandevAanvaller
    88
    Jonathan BiabianyJ. BiabianyMiddenvelder
    27
    Goran PandevG. PandevAanvaller
    88
    Jonathan BiabianyJ. BiabianyMiddenvelder
    8
    Stefano GubertiS. GubertiGoal
    8
    Stefano GubertiS. GubertiGoal

    Wedstrijdinformatie

    Milano, Italië

    Scheidsrechter:Daniele Orsato

    Scheidsrechter:Daniele Orsato

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Peereboom: "Mooie ambiance en een goede tegenstander, we hebben er onwijs veel zin in"

    Peereboom: "Mooie ambiance en een goede tegenstander, we hebben er onwijs veel zin in"

    Jong AZ-trainer Frank Peereboom voorafgaand aan het duel tussen Roda JC Kerkrade en Jong AZ.

    3u

    Penders over de bekerloting: "We rekenen ons niet rijk, maar zijn in ieder geval blij dat we thuis spelen"

    Penders over de bekerloting: "We rekenen ons niet rijk, maar zijn in ieder geval blij dat we thuis spelen"

    Roda JC Kerkrade-trainer Rob Penders voorafgaand aan het duel tussen Roda JC Kerkrade en Jong AZ.

    3u

    Dastgir begint met Dors op de bank: "Op dit moment heeft hij het wat zwaarder"

    Dastgir begint met Dors op de bank: "Op dit moment heeft hij het wat zwaarder"

    Almere City FC-trainer Anoush Dastgir voorafgaand aan het duel tussen RKC Waalwijk en Almere City FC.

    3u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.