ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    GEN
    GenoaGenoaGEN
    3-0-0, 9 PTN
    4
    3-0-0, 9 PTN
    FT
    NAP
    NapoliNapoliNAP
    1-0-2, 3 PTN
    1
    1-0-2, 3 PTN
    Sergio Floccari - 45'+6' Pen
    Giandomenico Mesto - 55'
    Hernán Crespo - 75'
    Houssine Kharja - 88' Pen
    Domenico Criscito - 28'
    Marek Hamsik - 41'
    Hugo Campagnaro - 45'+5'
    Salvatore Aronica - 87'

    Genoa - Napoli

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    5
    Houssine KharjaH. KharjaDoelpunt
    5
    Houssine KharjaH. KharjaDoelpunt
    5
    Houssine KharjaH. KharjaMiddenvelder
    77
    Omar MilanettoO. MilanettoMiddenvelder
    5
    Houssine KharjaH. KharjaMiddenvelder
    77
    Omar MilanettoO. MilanettoMiddenvelder
    9
    Hernán CrespoH. CrespoGoal
    9
    Hernán CrespoH. CrespoGoal
    9
    Hernán CrespoH. CrespoAanvaller
    33
    Sergio FloccariS. FloccariAanvaller
    9
    Hernán CrespoH. CrespoAanvaller
    33
    Sergio FloccariS. FloccariAanvaller
    23
    Walter GarganoW. GarganoMiddenvelder
    21
    Luca CigariniL. CigariniMiddenvelder
    23
    Walter GarganoW. GarganoMiddenvelder
    21
    Luca CigariniL. CigariniMiddenvelder
    7
    Ezequiel LavezziE. LavezziAanvaller
    12
    João Inacío PiàJ. PiàAanvaller
    7
    Ezequiel LavezziE. LavezziAanvaller
    12
    João Inacío PiàJ. PiàAanvaller
    20
    Giandomenico MestoG. MestoGoal
    20
    Giandomenico MestoG. MestoGoal
    8
    Rodrigo PalacioR. PalacioAanvaller
    14
    Giuseppe SculliG. SculliAanvaller
    8
    Rodrigo PalacioR. PalacioAanvaller
    14
    Giuseppe SculliG. SculliAanvaller
    33
    Sergio FloccariS. FloccariDoelpunt
    33
    Sergio FloccariS. FloccariDoelpunt
    17
    Marek HamsikM. HamsikGoal
    17
    Marek HamsikM. HamsikGoal

    Wedstrijdinformatie

    Scheidsrechter:Paolo Tagliavento

    Scheidsrechter:Paolo Tagliavento

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    15u

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Na een toch langs diverse Engelse en Schotse clubs en een enkel uitstapje naar Italië, streek de keeper onlangs neer in Drenthe.

    8u

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Dankzij twee treffers van Jack Cooper-Love won Emmen met 0-2 van FC Groningen.

    17u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.