ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    ATA
    AtalantaAtalantaATA
    4-4-11, 16 PTN
    3
    4-4-11, 16 PTN
    FT
    LAZ
    LazioLazioLAZ
    4-8-8, 20 PTN
    0
    4-8-8, 20 PTN
    Cristiano Doni - 5', 9'
    Simone Padoin - 35'

    Atalanta - Lazio

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    19
    Javier ChevantónJ. ChevantónAanvaller
    90
    Simone TiribocchiS. TiribocchiAanvaller
    19
    Javier ChevantónJ. ChevantónAanvaller
    90
    Simone TiribocchiS. TiribocchiAanvaller
    13
    Federico PelusoF. PelusoVerdediger
    4
    Daniele CapelliD. CapelliVerdediger
    13
    Federico PelusoF. PelusoVerdediger
    4
    Daniele CapelliD. CapelliVerdediger
    21
    Simone InzaghiS. InzaghiAanvaller
    20
    Sergio FloccariS. FloccariAanvaller
    21
    Simone InzaghiS. InzaghiAanvaller
    20
    Sergio FloccariS. FloccariAanvaller
    70
    Fabio CeravoloF. CeravoloAanvaller
    79
    Ferreira PintoA. Ferreira PintoMiddenvelder
    70
    Fabio CeravoloF. CeravoloAanvaller
    79
    Ferreira PintoA. Ferreira PintoMiddenvelder
    5
    Stefano MauriS. MauriMiddenvelder
    81
    Simone Del NeroS. Del NeroAanvaller
    5
    Stefano MauriS. MauriMiddenvelder
    81
    Simone Del NeroS. Del NeroAanvaller
    6
    Ousmane DaboO. DaboMiddenvelder
    4
    Fabio FirmaniF. FirmaniMiddenvelder
    6
    Ousmane DaboO. DaboMiddenvelder
    4
    Fabio FirmaniF. FirmaniMiddenvelder
    22
    Simone PadoinS. PadoinGoal
    22
    Simone PadoinS. PadoinGoal
    72
    Cristiano DoniC. DoniGoal
    72
    Cristiano DoniC. DoniGoal
    72
    Cristiano DoniC. DoniGoal
    72
    Cristiano DoniC. DoniGoal

    Wedstrijdinformatie

    Scheidsrechter:Matteo Trefoloni

    Scheidsrechter:Matteo Trefoloni

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Kolkka spreekt zijn ambities uit na derbyzege: "Op een dag wil ik ergens hoofdtrainer zijn"

    Kolkka spreekt zijn ambities uit na derbyzege: "Op een dag wil ik ergens hoofdtrainer zijn"

    Assistent-trainer van Helmond Sport Joonas Kolkka na afloop van het duel tussen Helmond Sport en FC Eindhoven.

    9u

    Essers na verloren derby: "We hebben het voor onszelf verpest"

    Essers na verloren derby: "We hebben het voor onszelf verpest"

    FC Eindhoven-speler Clint Essers na afloop van het duel tussen Helmond Sport en FC Eindhoven.

    10u

    Koglin na knappe derbycomeback: "Voor sommige supporters is de club hun leven, mooi dat we dit terug kunnen geven"

    Koglin na knappe derbycomeback: "Voor sommige supporters is de club hun leven, mooi dat we dit terug kunnen geven"

    Helmond Sport-speler Brian Koglin na afloop van het duel tussen Helmond Sport en FC Eindhoven.

    10u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.