ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    BAR
    BariBariBAR
    7-7-5, 28 PTN
    2
    7-7-5, 28 PTN
    FT
    INT
    InternazionaleInter MilanINT
    14-4-2, 46 PTN
    2
    14-4-2, 46 PTN
    Paulo Barreto - 60' Pen, 63' Pen
    Goran Pandev - 69'
    Diego Milito - 74' Pen

    Bari - Inter Milan

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    88
    Pedro KamataP. KamataAanvaller
    90
    Edgar ÁlvarezE. ÁlvarezMiddenvelder
    88
    Pedro KamataP. KamataAanvaller
    90
    Edgar ÁlvarezE. ÁlvarezMiddenvelder
    19
    Esteban CambiassoE. CambiassoMiddenvelder
    45
    Mario BalotelliM. BalotelliAanvaller
    19
    Esteban CambiassoE. CambiassoMiddenvelder
    45
    Mario BalotelliM. BalotelliAanvaller
    7
    Emmanuel RivasE. RivasMiddenvelder
    11
    Vladimir KomanV. KomanAanvaller
    7
    Emmanuel RivasE. RivasMiddenvelder
    11
    Vladimir KomanV. KomanAanvaller
    22
    Diego MilitoD. MilitoDoelpunt
    22
    Diego MilitoD. MilitoDoelpunt
    27
    Goran PandevG. PandevGoal
    27
    Goran PandevG. PandevGoal
    7
    Ricardo QuaresmaR. QuaresmaMiddenvelder
    11
    Sulley MuntariS. MuntariMiddenvelder
    7
    Ricardo QuaresmaR. QuaresmaMiddenvelder
    11
    Sulley MuntariS. MuntariMiddenvelder
    39
    Davide SantonD. SantonVerdediger
    25
    Walter SamuelW. SamuelVerdediger
    39
    Davide SantonD. SantonVerdediger
    25
    Walter SamuelW. SamuelVerdediger
    10
    Paulo BarretoP. BarretoDoelpunt
    10
    Paulo BarretoP. BarretoDoelpunt
    10
    Paulo BarretoP. BarretoDoelpunt
    10
    Paulo BarretoP. BarretoDoelpunt

    Wedstrijdinformatie

    Bari, Italië

    Scheidsrechter:Roberto Rosetti

    Scheidsrechter:Roberto Rosetti

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    2u

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Na een toch langs diverse Engelse en Schotse clubs en een enkel uitstapje naar Italië, streek de keeper onlangs neer in Drenthe.

    5u

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Dankzij twee treffers van Jack Cooper-Love won Emmen met 0-2 van FC Groningen.

    5u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.