ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    PAL
    PalermoPalermoPAL
    1-1-1, 4 PTN
    1
    1-1-1, 4 PTN
    FT
    BAR
    BariBariBAR
    0-3-0, 3 PTN
    1
    0-3-0, 3 PTN
    Igor Budan - 90'+1'
    Riccardo Allegretti - 2'

    Palermo - Bari

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    20
    Igor BudanI. BudanGoal
    20
    Igor BudanI. BudanGoal
    30
    Fabio SimplicioF. SimplicioMiddenvelder
    6
    Javier PastoreJ. PastoreMiddenvelder
    30
    Fabio SimplicioF. SimplicioMiddenvelder
    6
    Javier PastoreJ. PastoreMiddenvelder
    19
    Davide SucciD. SucciAanvaller
    88
    Manuele BlasiM. BlasiMiddenvelder
    19
    Davide SucciD. SucciAanvaller
    88
    Manuele BlasiM. BlasiMiddenvelder
    23
    Antonio LangellaA. LangellaAanvaller
    20
    Vitaly KutuzovV. KutuzovAanvaller
    23
    Antonio LangellaA. LangellaAanvaller
    20
    Vitaly KutuzovV. KutuzovAanvaller
    9
    Daniele De VezzeD. De VezzeMiddenvelder
    30
    Riccardo AllegrettiR. AllegrettiMiddenvelder
    9
    Daniele De VezzeD. De VezzeMiddenvelder
    30
    Riccardo AllegrettiR. AllegrettiMiddenvelder
    20
    Igor BudanI. BudanAanvaller
    23
    Mark BrescianoM. BrescianoMiddenvelder
    20
    Igor BudanI. BudanAanvaller
    23
    Mark BrescianoM. BrescianoMiddenvelder
    7
    Emmanuel RivasE. RivasMiddenvelder
    90
    Edgar ÁlvarezE. ÁlvarezMiddenvelder
    7
    Emmanuel RivasE. RivasMiddenvelder
    90
    Edgar ÁlvarezE. ÁlvarezMiddenvelder
    30
    Riccardo AllegrettiR. AllegrettiGoal
    30
    Riccardo AllegrettiR. AllegrettiGoal

    Wedstrijdinformatie

    Palermo, Italië

    Scheidsrechter:Andrea Romeo

    Scheidsrechter:Andrea Romeo

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma10730+1824
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Bologna10424+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza10217-77
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Udinese10127-125
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Buijs vraagt shirt van Watanabe: "Mijn dochter is gek van Japanse spelers"

    Buijs vraagt shirt van Watanabe: "Mijn dochter is gek van Japanse spelers"

    Fortuna Sittard-trainer Danny Buijs na afloop van het duel tussen Feyenoord en Fortuna Sittard.

    4u

    Buijs vraagt shirt van Watanabe: "Mijn dochter is gek van Japanse spelers"

    Buijs vraagt shirt van Watanabe: "Mijn dochter is gek van Japanse spelers"

    Fortuna Sittard-trainer Danny Buijs na afloop van het duel tussen Feyenoord en Fortuna Sittard.

    4u

    Dijkhuizen na nipte zege: "Het had zo de andere kant op kunnen vallen, maar we waren zeer effectief"

    Dijkhuizen na nipte zege: "Het had zo de andere kant op kunnen vallen, maar we waren zeer effectief"

    VVV-Venlo-trainer Marinus Dijkhuizen na afloop van het duel tussen MVV Maastricht en VVV Venlo.

    4u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.