ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    BAR
    BariBariBAR
    12-10-14, 46 PTN
    3
    12-10-14, 46 PTN
    FT
    GEN
    GenoaGenoaGEN
    13-9-14, 48 PTN
    0
    13-9-14, 48 PTN
    Riccardo Meggiorini - 57'
    Josè Ignacio Castillo - 85'
    Paulo Barreto - 89'

    Bari - Genoa

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    10
    Paulo BarretoP. BarretoGoal
    10
    Paulo BarretoP. BarretoGoal
    6
    Josè Ignacio CastilloJ. CastilloGoal
    6
    Josè Ignacio CastilloJ. CastilloGoal
    6
    Josè Ignacio CastilloJ. CastilloAanvaller
    69
    Riccardo MeggioriniR. MeggioriniAanvaller
    6
    Josè Ignacio CastilloJ. CastilloAanvaller
    69
    Riccardo MeggioriniR. MeggioriniAanvaller
    21
    Alessandro ParisiA. ParisiVerdediger
    11
    Vladimir KomanV. KomanAanvaller
    21
    Alessandro ParisiA. ParisiVerdediger
    11
    Vladimir KomanV. KomanAanvaller
    16
    Massimo DonatiM. DonatiMiddenvelder
    4
    Sergio AlmirónS. AlmirónMiddenvelder
    16
    Massimo DonatiM. DonatiMiddenvelder
    4
    Sergio AlmirónS. AlmirónMiddenvelder
    18
    Richmond BoakyeR. BoakyeAanvaller
    14
    Giuseppe SculliG. SculliAanvaller
    18
    Richmond BoakyeR. BoakyeAanvaller
    14
    Giuseppe SculliG. SculliAanvaller
    11
    Stephan El ShaarawyS. El ShaarawyAanvaller
    10
    Raffaele PalladinoR. PalladinoAanvaller
    11
    Stephan El ShaarawyS. El ShaarawyAanvaller
    10
    Raffaele PalladinoR. PalladinoAanvaller
    31
    Isaac CofieI. CofieMiddenvelder
    21
    Alberto ZapaterA. ZapaterMiddenvelder
    31
    Isaac CofieI. CofieMiddenvelder
    21
    Alberto ZapaterA. ZapaterMiddenvelder
    69
    Riccardo MeggioriniR. MeggioriniGoal
    69
    Riccardo MeggioriniR. MeggioriniGoal

    Wedstrijdinformatie

    Bari, Italië

    Scheidsrechter:Dino Tommasi

    Scheidsrechter:Dino Tomassi

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Dijkhuizen wil niets weten van strijd om plek negen: "Jullie komen altijd met dezelfde vragen"

    Dijkhuizen wil niets weten van strijd om plek negen: "Jullie komen altijd met dezelfde vragen"

    VVV Venlo-trainer Marinus Dijkhuizen voorafgaand aan het duel tussen MVV Maastricht en VVV Venlo.

    2u

    Jonker: "Iedereen ziet dat wij het elftal van de hoop zijn"

    Jonker: "Iedereen ziet dat wij het elftal van de hoop zijn"

    MVV Maastricht-trainer Andries Jonker voorafgaand aan het duel tussen MVV Maastricht en VVV Venlo.

    2u

    Buijs over clubkeuze kind: "Anders slaapt hij buiten vanavond"

    Buijs over clubkeuze kind: "Anders slaapt hij buiten vanavond"

    Fortuna Sittard-trainer Danny Buijs voorafgaand aan het duel tussen Feyenoord en Fortuna Sittard.

    2u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.