ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    INT
    InternazionaleInter MilanINT
    12-3-2, 39 PTN
    1
    12-3-2, 39 PTN
    FT
    LAZ
    LazioLazioLAZ
    3-7-7, 16 PTN
    0
    3-7-7, 16 PTN
    Samuel Eto'o - 14'

    Inter Milan - Lazio

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    23
    Marco MaterazziM. MaterazziVerdediger
    22
    Diego MilitoD. MilitoAanvaller
    23
    Marco MaterazziM. MaterazziVerdediger
    22
    Diego MilitoD. MilitoAanvaller
    45
    Mario BalotelliM. BalotelliAanvaller
    9
    Samuel Eto'oS. Eto'oAanvaller
    45
    Mario BalotelliM. BalotelliAanvaller
    9
    Samuel Eto'oS. Eto'oAanvaller
    18
    Stephen MakinwaS. MakinwaAanvaller
    81
    Simone Del NeroS. Del NeroAanvaller
    18
    Stephen MakinwaS. MakinwaAanvaller
    81
    Simone Del NeroS. Del NeroAanvaller
    4
    Fabio FirmaniF. FirmaniMiddenvelder
    9
    Tommaso RocchiT. RocchiAanvaller
    4
    Fabio FirmaniF. FirmaniMiddenvelder
    9
    Tommaso RocchiT. RocchiAanvaller
    74
    Julio CruzJ. CruzAanvaller
    23
    Mourad MeghniM. MeghniMiddenvelder
    74
    Julio CruzJ. CruzAanvaller
    23
    Mourad MeghniM. MeghniMiddenvelder
    14
    Patrick VieiraP. VieiraMiddenvelder
    11
    Sulley MuntariS. MuntariMiddenvelder
    14
    Patrick VieiraP. VieiraMiddenvelder
    11
    Sulley MuntariS. MuntariMiddenvelder
    9
    Samuel Eto'oS. Eto'oGoal
    9
    Samuel Eto'oS. Eto'oGoal

    Wedstrijdinformatie

    Scheidsrechter:Carmine Russo

    Scheidsrechter:Carmine Russo

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Kolkka spreekt zijn ambities uit na derbyzege: "Op een dag wil ik ergens hoofdtrainer zijn"

    Kolkka spreekt zijn ambities uit na derbyzege: "Op een dag wil ik ergens hoofdtrainer zijn"

    Assistent-trainer van Helmond Sport Joonas Kolkka na afloop van het duel tussen Helmond Sport en FC Eindhoven.

    15u

    Essers na verloren derby: "We hebben het voor onszelf verpest"

    Essers na verloren derby: "We hebben het voor onszelf verpest"

    FC Eindhoven-speler Clint Essers na afloop van het duel tussen Helmond Sport en FC Eindhoven.

    15u

    Koglin na knappe derbycomeback: "Voor sommige supporters is de club hun leven, mooi dat we dit terug kunnen geven"

    Koglin na knappe derbycomeback: "Voor sommige supporters is de club hun leven, mooi dat we dit terug kunnen geven"

    Helmond Sport-speler Brian Koglin na afloop van het duel tussen Helmond Sport en FC Eindhoven.

    15u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.