ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    LALIGA
    GET
    GetafeGetafeGET
    5-6-4, 21 PTN
    4
    5-6-4, 21 PTN
    FT
    MLL
    MallorcaMallorcaMLL
    3-4-8, 13 PTN
    1
    3-4-8, 13 PTN
    Cosmin Contra - 14' Pen
    Ikechukwu Uche - 31'
    Manu - 72'
    Jaime Gavilan - 85'
    Aritz Aduriz - 33'

    Getafe - Mallorca

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    8
    Jaime GavilanJ. GavilanGoal
    8
    Jaime GavilanJ. GavilanGoal
    14
    Alhassane KeitaA. KeitaAanvaller
    21
    Aritz AdurizA. AdurizAanvaller
    14
    Alhassane KeitaA. KeitaAanvaller
    21
    Aritz AdurizA. AdurizAanvaller
    16
    Joffre GuerrónJ. GuerrónMiddenvelder
    2
    Cosmin ContraC. ContraVerdediger
    16
    Joffre GuerrónJ. GuerrónMiddenvelder
    2
    Cosmin ContraC. ContraVerdediger
    11
    Gonzalo CastroGonzalo CastroAanvaller
    10
    José Manuel JuradoJ. JuradoMiddenvelder
    11
    Gonzalo CastroGonzalo CastroAanvaller
    10
    José Manuel JuradoJ. JuradoMiddenvelder
    9
    Pierre WebóP. WebóAanvaller
    7
    Fernando VarelaF. VarelaVerdediger
    9
    Pierre WebóP. WebóAanvaller
    7
    Fernando VarelaF. VarelaVerdediger
    14
    ManuManuGoal
    14
    ManuManuGoal
    9
    Roberto SoldadoR. SoldadoAanvaller
    18
    Ikechukwu UcheI. UcheAanvaller
    9
    Roberto SoldadoR. SoldadoAanvaller
    18
    Ikechukwu UcheI. UcheAanvaller
    14
    ManuManuAanvaller
    10
    Juan AlbínJ. AlbínMiddenvelder
    14
    ManuManuAanvaller
    10
    Juan AlbínJ. AlbínMiddenvelder
    21
    Aritz AdurizA. AdurizGoal
    21
    Aritz AdurizA. AdurizGoal
    18
    Ikechukwu UcheI. UcheGoal
    18
    Ikechukwu UcheI. UcheGoal
    2
    Cosmin ContraC. ContraDoelpunt
    2
    Cosmin ContraC. ContraDoelpunt

    Wedstrijdinformatie

    Getafe, Spanje

    Scheidsrechter:Jose Luis Paradas Romero

    Scheidsrechter:Jose Luis Paradas Romero

    Scheidsrechter:Jose Luis Paradas Romero

    LALIGA Standen

    TeamGSWGLDSP
    Barcelona9900+3027
    Atlético de Madrid10811+1225
    Real Madrid9702+1421
    Real Betis9612+219
    Real Sociedad9513016
    Sevilla9423-214
    Alavés10334+312
    Villarreal10334+112
    Celta Vigo9252+311
    Deportivo10253011
    Osasuna9324-811
    Racing Santander10325-1111
    Levante9243-210
    Elche10244-310
    Athletic Club8233-19
    Getafe9234-69
    Rayo Vallecano9234-89
    Espanyol10226-28
    Valencia10136-106
    Málaga10055-125
    Volledige Stand

    LALIGA Nieuws

    Klaverboer: "Ik had liever met het zonnetje gespeeld"

    Klaverboer: "Ik had liever met het zonnetje gespeeld"

    Sc Heerenveen-speler Bernt Klaverboer na afloop van het duel tussen ADO Den Haag en sc Heerenveen.

    8u

    Veldman over weersomstandigheden: "Anders moet je in de winkel werken"

    Veldman over weersomstandigheden: "Anders moet je in de winkel werken"

    Sc Heerenveen-trainer Robin Veldman na afloop van het duel tussen ADO Den Haag en sc Heerenveen.

    8u

    Thomas verbaasd over zijn eerste goal: "Ik zie het nu zelf"

    Thomas verbaasd over zijn eerste goal: "Ik zie het nu zelf"

    ADO Den Haag-speler Nigel Thomas na afloop van het duel tussen ADO Den Haag en sc Heerenveen.

    8u

    Alle LALIGA Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.