ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    ATA
    AtalantaAtalantaATA
    13-6-16, 45 PTN
    1
    13-6-16, 45 PTN
    FT
    GEN
    GenoaGenoaGEN
    17-10-8, 61 PTN
    1
    17-10-8, 61 PTN
    Jaime Valdés - 9'
    Tiberio Guarente - 75'
    Domenico Criscito - 90'

    Atalanta - Genoa

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    4
    Domenico CriscitoD. CriscitoGoal
    4
    Domenico CriscitoD. CriscitoGoal
    68
    Anthony Vanden BorreA. Vanden BorreVerdediger
    28
    Ivan JuricI. JuricMiddenvelder
    68
    Anthony Vanden BorreA. Vanden BorreVerdediger
    28
    Ivan JuricI. JuricMiddenvelder
    26
    Maximiliano PellegrinoM. PellegrinoVerdediger
    27
    Daniele CapelliD. CapelliVerdediger
    26
    Maximiliano PellegrinoM. PellegrinoVerdediger
    27
    Daniele CapelliD. CapelliVerdediger
    11
    Alessio CerciA. CerciAanvaller
    34
    Marino DefendiM. DefendiMiddenvelder
    11
    Alessio CerciA. CerciAanvaller
    34
    Marino DefendiM. DefendiMiddenvelder
    15
    Diego De AscentisD. De AscentisMiddenvelder
    55
    Francesco ParraviciniF. ParraviciniMiddenvelder
    15
    Diego De AscentisD. De AscentisMiddenvelder
    55
    Francesco ParraviciniF. ParraviciniMiddenvelder
    7
    Marco RossiM. RossiMiddenvelder
    20
    Giandomenico MestoG. MestoMiddenvelder
    7
    Marco RossiM. RossiMiddenvelder
    20
    Giandomenico MestoG. MestoMiddenvelder
    17
    Bosko JankovicB. JankovicMiddenvelder
    77
    Omar MilanettoO. MilanettoMiddenvelder
    17
    Bosko JankovicB. JankovicMiddenvelder
    77
    Omar MilanettoO. MilanettoMiddenvelder
    17
    Bosko JankovicB. JankovicMiddenvelder
    77
    Omar MilanettoO. MilanettoMiddenvelder
    17
    Bosko JankovicB. JankovicMiddenvelder
    77
    Omar MilanettoO. MilanettoMiddenvelder
    20
    Jaime ValdésJ. ValdésGoal
    20
    Jaime ValdésJ. ValdésGoal

    Wedstrijdinformatie

    Scheidsrechter:Roberto Rosetti

    Scheidsrechter:Roberto Rosetti

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone8422+414
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta8314-110
    Genoa9315-510
    Lecce8305-59
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Parma9126-105
    Fiorentina8116-104
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Van de Laar boos: "We hebben twaalf minuten warming-up gehad"

    Van de Laar boos: "We hebben twaalf minuten warming-up gehad"

    Van de Laar na de wedstrijd in de Eurojackpot KNVB Beker

    7u

    Roorda na bekeruitschakeling: "Ze hebben het verdiend, uiteindelijk waren ze net iets beter"

    Roorda na bekeruitschakeling: "Ze hebben het verdiend, uiteindelijk waren ze net iets beter"

    Excelsior Maassluis-trainer Geert Roorda na afloop van het Eurojackpot KNVB Beker-duel tussen Excelsior Maassluis en sc Heerenveen.

    7u

    Dijkhuizen over Odriss: "Het is een dure les voor hem en hij benadeeld het team en zichzelf"

    Dijkhuizen over Odriss: "Het is een dure les voor hem en hij benadeeld het team en zichzelf"

    VVV-Venlo-trainer Marinus Dijkhuizen na afloop van het duel in de Eurojackpot KNVB Beker tussen VVV-Venlo en Vitesse.

    7u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.