ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    TOR
    TorinoTorinoTOR
    5-9-13, 24 PTN
    0
    5-9-13, 24 PTN
    FT
    JUV
    JuventusJuventusJUV
    17-5-5, 56 PTN
    1
    17-5-5, 56 PTN
    Giorgio Chiellini - 81'

    Torino - Juventus

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    22
    Mohamed SissokoM. SissokoMiddenvelder
    18
    Christian PoulsenC. PoulsenMiddenvelder
    22
    Mohamed SissokoM. SissokoMiddenvelder
    18
    Christian PoulsenC. PoulsenMiddenvelder
    3
    Giorgio ChielliniG. ChielliniGoal
    3
    Giorgio ChielliniG. ChielliniGoal
    24
    Jürgen SäumelJ. SäumelMiddenvelder
    5
    Eugenio CoriniE. CoriniMiddenvelder
    24
    Jürgen SäumelJ. SäumelMiddenvelder
    5
    Eugenio CoriniE. CoriniMiddenvelder
    77
    Andrea GasbarroniA. GasbarroniMiddenvelder
    8
    Simone BaroneS. BaroneMiddenvelder
    77
    Andrea GasbarroniA. GasbarroniMiddenvelder
    8
    Simone BaroneS. BaroneMiddenvelder
    11
    Pavel NedvedP. NedvedMiddenvelder
    20
    Sebastian GiovincoS. GiovincoAanvaller
    11
    Pavel NedvedP. NedvedMiddenvelder
    20
    Sebastian GiovincoS. GiovincoAanvaller
    41
    Lorenzo AriaudoL. AriaudoVerdediger
    5
    Jonathan ZebinaJ. ZebinaVerdediger
    41
    Lorenzo AriaudoL. AriaudoVerdediger
    5
    Jonathan ZebinaJ. ZebinaVerdediger
    7
    Nicola VentolaN. VentolaAanvaller
    10
    Alessandro RosinaA. RosinaMiddenvelder
    7
    Nicola VentolaN. VentolaAanvaller
    10
    Alessandro RosinaA. RosinaMiddenvelder

    Wedstrijdinformatie

    Scheidsrechter:Stefano Farina

    Scheidsrechter:Stefano Farina

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    17u

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Na een toch langs diverse Engelse en Schotse clubs en een enkel uitstapje naar Italië, streek de keeper onlangs neer in Drenthe.

    10u

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Dankzij twee treffers van Jack Cooper-Love won Emmen met 0-2 van FC Groningen.

    19u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.