ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    LALIGA
    GET
    GetafeGetafeGET
    11-8-13, 41 PTN
    0
    11-8-13, 41 PTN
    FT
    ZAR
    Real ZaragozaReal ZaragozaZAR
    9-10-14, 37 PTN
    0
    9-10-14, 37 PTN
    Francesco Matuzalem - 71'

    Getafe - Real Zaragoza

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    14
    ManuManuAanvaller
    16
    Juan AlbínJ. AlbínMiddenvelder
    14
    ManuManuAanvaller
    16
    Juan AlbínJ. AlbínMiddenvelder
    8
    Pablo AimarP. AimarMiddenvelder
    22
    Diego MilitoD. MilitoAanvaller
    8
    Pablo AimarP. AimarMiddenvelder
    22
    Diego MilitoD. MilitoAanvaller
    12
    Ricardo OliveiraR. OliveiraAanvaller
    5
    ÓscarÓscarMiddenvelder
    12
    Ricardo OliveiraR. OliveiraAanvaller
    5
    ÓscarÓscarMiddenvelder
    20
    Miguel PallardóM. PallardóMiddenvelder
    21
    David CortésD. CortésVerdediger
    20
    Miguel PallardóM. PallardóMiddenvelder
    21
    David CortésD. CortésVerdediger
    16
    Albert CeladesA. CeladesMiddenvelder
    7
    Peter LuccinP. LuccinMiddenvelder
    16
    Albert CeladesA. CeladesMiddenvelder
    7
    Peter LuccinP. LuccinMiddenvelder
    7
    Mario CoteloM. CoteloMiddenvelder
    8
    Jaime GavilanJ. GavilanMiddenvelder
    7
    Mario CoteloM. CoteloMiddenvelder
    8
    Jaime GavilanJ. GavilanMiddenvelder

    Wedstrijdinformatie

    Getafe, Spanje

    LALIGA Standen

    TeamGSWGLDSP
    Barcelona9900+3027
    Atlético de Madrid10811+1225
    Real Madrid9702+1421
    Real Betis9612+219
    Real Sociedad9513016
    Sevilla9423-214
    Alavés10334+312
    Athletic Club9333+312
    Villarreal10334+112
    Celta Vigo9252+311
    Deportivo10253011
    Osasuna9324-811
    Racing Santander10325-1111
    Levante9243-210
    Elche10244-310
    Rayo Vallecano9234-89
    Getafe10235-109
    Espanyol10226-28
    Valencia10136-106
    Málaga10055-125
    Volledige Stand

    LALIGA Nieuws

    Til: "We moeten zo snel mogelijk het gat dichten, maar het is nog lang"

    Til: "We moeten zo snel mogelijk het gat dichten, maar het is nog lang"

    PSV-speler Guus Til na afloop van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie tussen PSV en Feyenoord.

    10m

    Lukkien na 'lastig' uitduel: "Ik baal wel dat wij de wedstrijd niet winnen"

    Lukkien na 'lastig' uitduel: "Ik baal wel dat wij de wedstrijd niet winnen"

    FC Groningen-trainer Dick Lukkien na afloop van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie tussen N.E.C. en FC Groningen.

    10m

    Van Bronckhorst prijst Hadj Moussa: "Mooi dat hij het altijd blijft proberen"

    Van Bronckhorst prijst Hadj Moussa: "Mooi dat hij het altijd blijft proberen"

    De trainer van Feyenoord reageert na afloop van de topper in Eindhoven tegen PSV.

    14m

    Alle LALIGA Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.