ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    ATA
    AtalantaAtalantaATA
    3-6-1, 15 PTN
    2
    3-6-1, 15 PTN
    FT
    CAG
    CagliariCagliariCAG
    2-3-5, 9 PTN
    2
    2-3-5, 9 PTN
    Daniele Capelli - 55'
    Cristiano Doni - 80'
    Riccardo Zampagna - 90'+3'
    Michele Fini - 39' Pen
    Alessandro Matri - 71'

    Atalanta - Cagliari

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    72
    Cristiano DoniC. DoniDoelpunt
    72
    Cristiano DoniC. DoniDoelpunt
    7
    Marino DefendiM. DefendiMiddenvelder
    79
    Ferreira PintoA. Ferreira PintoMiddenvelder
    7
    Marino DefendiM. DefendiMiddenvelder
    79
    Ferreira PintoA. Ferreira PintoMiddenvelder
    32
    Alessandro MatriA. MatriGoal
    32
    Alessandro MatriA. MatriGoal
    19
    Joaquin LarriveyJ. LarriveyAanvaller
    7
    Antonino D`AgostinoA. D`AgostinoMiddenvelder
    19
    Joaquin LarriveyJ. LarriveyAanvaller
    7
    Antonino D`AgostinoA. D`AgostinoMiddenvelder
    10
    Simone InzaghiS. InzaghiAanvaller
    23
    Antonio LangellaA. LangellaAanvaller
    10
    Simone InzaghiS. InzaghiAanvaller
    23
    Antonio LangellaA. LangellaAanvaller
    32
    Alessandro MatriA. MatriAanvaller
    9
    Robert AcquafrescaR. AcquafrescaAanvaller
    32
    Alessandro MatriA. MatriAanvaller
    9
    Robert AcquafrescaR. AcquafrescaAanvaller
    27
    Daniele CapelliD. CapelliGoal
    27
    Daniele CapelliD. CapelliGoal
    8
    Davide BiondiniD. BiondiniMiddenvelder
    4
    Alessandro BudelA. BudelMiddenvelder
    8
    Davide BiondiniD. BiondiniMiddenvelder
    4
    Alessandro BudelA. BudelMiddenvelder
    23
    Michele FiniM. FiniDoelpunt
    23
    Michele FiniM. FiniDoelpunt

    Wedstrijdinformatie

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Lazio9810+1525
    Internazionale10811+1325
    AS Roma10730+1824
    AC Milan10631+921
    Como9621+920
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Bologna10424+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza10217-77
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Udinese10127-125
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Míchel over blessure Brandt: "Lijkt mee te vallen"

    Míchel over blessure Brandt: "Lijkt mee te vallen"

    Ajax-trainer Míchel Sánchez na afloop van het VriendenLoterij Eredivisie-duel tussen Ajax en AZ.

    5u

    Samenvatting Ajax - AZ

    Samenvatting Ajax - AZ

    Korte samenvatting van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie gespeeld op zaterdag 31 oktober.

    5u

    Droomstart Amsterdammers in wedstrijd tegen AZ | Samenvatting Ajax - AZ

    Droomstart Amsterdammers in wedstrijd tegen AZ | Samenvatting Ajax - AZ

    Samenvatting van het duel in de VriendenLoterij Eredivisie gespeeld op zaterdag 31 oktober.

    5u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.