ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    PAL
    PalermoPalermoPAL
    13-10-10, 49 PTN
    3
    13-10-10, 49 PTN
    FT
    PAR
    ParmaParmaPAR
    7-11-15, 32 PTN
    4
    7-11-15, 32 PTN
    Mark Bresciano - 36'
    David Di Michele - 45'+1' Pen
    Cristian Zaccardo - 90'
    Marco Pisano - 58'
    Igor Budan - 25'
    Fernando Couto - 47'
    Andrea Gasbarroni - 71'
    Giuseppe Rossi - 80'

    Palermo - Parma

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    2
    Cristian ZaccardoC. ZaccardoGoal
    2
    Cristian ZaccardoC. ZaccardoGoal
    8
    Giuseppe RossiG. RossiGoal
    8
    Giuseppe RossiG. RossiGoal
    90
    Franco BrienzaF. BrienzaMiddenvelder
    7
    Edinson CavaniE. CavaniAanvaller
    90
    Franco BrienzaF. BrienzaMiddenvelder
    7
    Edinson CavaniE. CavaniAanvaller
    18
    Andrea GasbarroniA. GasbarroniGoal
    18
    Andrea GasbarroniA. GasbarroniGoal
    13
    Vince GrellaV. GrellaMiddenvelder
    55
    Francesco ParraviciniF. ParraviciniMiddenvelder
    13
    Vince GrellaV. GrellaMiddenvelder
    55
    Francesco ParraviciniF. ParraviciniMiddenvelder
    21
    Giuseppe BiavaG. BiavaVerdediger
    17
    David Di MicheleD. Di MicheleAanvaller
    21
    Giuseppe BiavaG. BiavaVerdediger
    17
    David Di MicheleD. Di MicheleAanvaller
    18
    Andrea GasbarroniA. GasbarroniMiddenvelder
    9
    Zlatan MuslimovicZ. MuslimovicAanvaller
    18
    Andrea GasbarroniA. GasbarroniMiddenvelder
    9
    Zlatan MuslimovicZ. MuslimovicAanvaller
    10
    Domenico MorfeoD. MorfeoMiddenvelder
    20
    Igor BudanI. BudanAanvaller
    10
    Domenico MorfeoD. MorfeoMiddenvelder
    20
    Igor BudanI. BudanAanvaller
    24
    Fernando CoutoFernando CoutoGoal
    24
    Fernando CoutoFernando CoutoGoal
    17
    David Di MicheleD. Di MicheleDoelpunt
    17
    David Di MicheleD. Di MicheleDoelpunt
    23
    Mark BrescianoM. BrescianoGoal
    23
    Mark BrescianoM. BrescianoGoal
    20
    Igor BudanI. BudanGoal
    20
    Igor BudanI. BudanGoal

    Wedstrijdinformatie

    Palermo, Italiƫ

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    Voetbalpraat 29 oktober 2026

    14u

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Emmen-uitblinker Roos (34) geniet van debuut in Nederland: "Ga enorm genieten"

    Na een toch langs diverse Engelse en Schotse clubs en een enkel uitstapje naar Italiƫ, streek de keeper onlangs neer in Drenthe.

    7u

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Dankzij twee treffers van Jack Cooper-Love won Emmen met 0-2 van FC Groningen.

    16u

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: Ā© 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.