ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Serie A
    UDI
    UdineseUdineseUDI
    7-5-8, 26 PTN
    1
    7-5-8, 26 PTN
    FT
    Messina
    MessinaMessinaMessina
    3-7-10, 16 PTN
    0
    3-7-10, 16 PTN
    Vincenzo Iaquinta - 76'

    Udinese - Messina

    • Overzicht
    • Commentaar

    Hoogtepunten

    4
    Gaetano D'AgostinoG. D'AgostinoMiddenvelder
    10
    Antonio Di NataleA. Di NataleAanvaller
    4
    Gaetano D'AgostinoG. D'AgostinoMiddenvelder
    10
    Antonio Di NataleA. Di NataleAanvaller
    77
    Luigi LavecchiaL. LavecchiaMiddenvelder
    13
    Angelo ReaA. ReaVerdediger
    77
    Luigi LavecchiaL. LavecchiaMiddenvelder
    13
    Angelo ReaA. ReaVerdediger
    9
    Vincenzo IaquintaV. IaquintaGoal
    9
    Vincenzo IaquintaV. IaquintaGoal
    86
    Guilherme SiqueiraG. SiqueiraVerdediger
    26
    Marco MottaM. MottaVerdediger
    86
    Guilherme SiqueiraG. SiqueiraVerdediger
    26
    Marco MottaM. MottaVerdediger
    7
    Paulo BarretoP. BarretoAanvaller
    5
    Christian ObodoC. ObodoMiddenvelder
    7
    Paulo BarretoP. BarretoAanvaller
    5
    Christian ObodoC. ObodoMiddenvelder

    Wedstrijdinformatie

    Italian Serie A Standen

    TeamGSWGLDSP
    Internazionale9810+1525
    Lazio9810+1525
    AS Roma9630+1521
    Como9621+920
    AC Milan9531+718
    Frosinone9522+817
    Napoli9423+614
    Juventus9423+114
    Torino9414013
    Cagliari9414-513
    Bologna9324011
    Atalanta9324-111
    Genoa9315-510
    Lecce9306-99
    Sassuolo9225-88
    Monza9216-67
    Udinese9126-95
    Fiorentina9126-105
    Parma9126-105
    Venezia9108-133
    Volledige Stand

    Serie A Nieuws

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Emmen-trainer Van Dam genoot van vol uitvak : "Kippenvel"

    Dankzij twee treffers van Jack Cooper-Love won Emmen met 0-2 van FC Groningen.

    11m

    Lukkien: "Dit was een collectieve 'off-day', dan lig je eruit"

    Lukkien: "Dit was een collectieve 'off-day', dan lig je eruit"

    FC Groningen-trainer Dick Lukkien na afloop van het duel in de Eurojackpot KNVB Beker tussen FC Groningen en FC Emmen.

    8m

    120 minuten spanning in bekerwedstrijd | Samenvatting Purmersteijn - Gemert

    120 minuten spanning in bekerwedstrijd | Samenvatting Purmersteijn - Gemert

    Samenvatting van het duel in de Eurojackpot KNVB Beker gespeeld op donderdag 29 oktober.

    11m

    Alle Serie A Nieuws
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.