Philipp Max wordt definitief overgenomen door Eintracht Frankfurt. In januari kwam hij op huurbasis over van PSV, waarbij ook een optie tot koop was opgenomen in het contract van de vleugelverdediger.
In de tweede seizoenshelft vertrok Max op huurbasis naar Frankfurt, met een optie tot koop. Omdat Max nu dertien keer heeft aangetreden voor de nummer acht van de Bundesliga, wordt de leningsovereenkomst automatisch omgezet in een verkoop. Dit maakt dat Max nu definitief speler is van Frankfurt en niet meer onder contract staat bij PSV.
In totaal won Max met PSV drie prijzen en speelde hij 117 wedstrijden voor de club uit Eindhoven. Zijn laatste wedstrijd in de Eredivisie speelde hij tegen FC Emmen.