Gallagher Prem Table - 2026-27

Gallagher Prem

iershipGSWGLBYEDVDTTFTATBPLBPBPPDP
1Gloucester RugbyGLO43010147672110314+8016
2Leicester TigersLEI43010128971814314+3116
3Bristol RugbyBRI43010102871412202+1514
4Northampton SaintsNOR420201631432521303+2011
5SaracensSAR42020102991615213+311
6Bath RugbyBAT420201261451921303-1911
7Sale SharksSAL4202076921014101-169
8Newcastle FalconsNEW41030901201317224-308
9Exeter ChiefsEXE41030991331519314-348
10HarlequinsHAR41030741241220213-507

Tussenstanden worden bijgewerkt aan het einde van elke wedstrijd.

Woordenlijst

  • GS: Aantal wedstrijden gespeeld
  • W: Wedstrijden Gewonnen
  • G: G
  • L: Games Lost
  • BYE: Bye Games
  • DV: Punten voor
  • DT: Punten Tegen
  • TF: Tries For
  • TA: Tries Against
  • TBP: Bonus Points Try
  • LBP: Bonus Points Losing
  • BP: Bonus Points
  • PD: Puntenverschil
  • P: Punten