JasonWilliams
- Point Guard
- Geb.18/11/1975
- CollegeFlorida
- Draft info1998: Rd 1, Pk 7 (SAC)
- Geboren inBelle, WV
Wedstrijlog
2010-11 Regular Season (ORL/MEM)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 28/2 | - | L | 14 | 1-3 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| Zo. 27/2 | - | W | 16 | 3-6 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
| Do. 24/2 | - | W | 11 | 1-2 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Wo. 23/2 | - | L | 17 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Wo. 16/2 | - | W | 12 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Ma. 14/2 | - | W | 7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| voorheen met ORL, verworven door MEM | ||||||||||||||||
| Za. 12/2 | - | W | 4 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| february | 11.6 | 0.9-2.0 | 42.9 | 0.3-1.1 | 25.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 1.0 | 2.9 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.6 | 2.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 19/12 | - | L | 6 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Wo. 15/12 | - | L | 11 | 1-3 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Ma. 13/12 | - | W | 15 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| Za. 11/12 | - | L | 14 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Di. 7/12 | - | L | 15 | 1-5 | 20.0 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Zo. 5/12 | - | L | 17 | 3-3 | 100.0 | 3-3 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 |
| Za. 4/12 | - | W | 17 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| december | 12.0 | 0.8-2.6 | 28.6 | 0.5-2.0 | 25.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 1.5 | 2.0 | 0.0 | 0.1 | 0.6 | 0.9 | 2.0 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 28/11 | - | W | 8 | 2-3 | 66.7 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| Do. 25/11 | - | W | 1 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Zo. 14/11 | - | W | 6 | 1-2 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| Di. 9/11 | - | W | 23 | 3-5 | 60.0 | 2-2 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 |
| Zo. 7/11 | - | W | 14 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| Do. 4/11 | - | W | 12 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| november | 10.5 | 1.2-2.5 | 46.7 | 0.5-1.0 | 50.0 | 0.0-0.0 | 0.0 | 1.7 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.2 | 2.8 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 10.9 | 0.8-2.5 | 32.8 | 0.4-1.4 | 26.3 | 0.0-0.0 | 0.0 | 1.1 | 1.9 | 0.0 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 2.0 |
| Totals | 295 | 22-67 | 32.8 | 10-38 | 26.3 | 0-0 | 0.0 | 30 | 52 | 1 | 11 | 8 | 18 | 54 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers