KyleAnderson
- Minnesota Timberwolves
- #12
- Aanvaller
- L/GW2.03 m, 104 kg
- Geb.20/9/1993 (32)
- CollegeUCLA
- Draft info2014: Rd 1, Pk 30 (SA)
- StatusActive
Wedstrijlog
2025-26 Regular Season (UTAH/MEM/MIN)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 11/4 | - | W | 33 | 7-12 | 58.3 | 0-0 | 0.0 | 3-5 | 60.0 | 6 | 9 | 0 | 2 | 3 | 0 | 17 |
| Do. 9/4 | - | L | 24 | 3-5 | 60.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 |
| Wo. 8/4 | - | W | 16 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 |
| Ma. 6/4 | - | L | 17 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| Za. 4/4 | - | L | 14 | 3-6 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 |
| Vr. 3/4 | - | L | 26 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| april | 21.7 | 3.0-5.5 | 54.5 | 0.0-0.3 | 0.0 | 0.8-1.2 | 71.4 | 4.2 | 4.2 | 1.0 | 1.3 | 1.8 | 0.5 | 6.8 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 31/3 | - | W | 18 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Za. 28/3 | - | L | 16 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
| Do. 26/3 | - | W | 30 | 1-6 | 16.7 | 0-0 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Ma. 23/3 | - | W | 16 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 |
| Za. 21/3 | - | L | 18 | 1-6 | 16.7 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 |
| Do. 19/3 | - | W | 22 | 3-6 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 |
| Wo. 18/3 | - | W | 25 | 3-4 | 75.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| Zo. 15/3 | - | L | 12 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Za. 14/3 | - | W | 15 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Do. 12/3 | - | L | 18 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | 1 | 5 |
| Wo. 11/3 | - | L | 15 | 2-2 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5 |
| Vr. 6/3 | - | W | 15 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 |
| voorheen met MEM, verworven door MIN | ||||||||||||||||
| Wo. 4/3 | - | W | 14 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
| march | 17.9 | 1.3-3.2 | 41.5 | 0.0-0.2 | 0.0 | 0.9-1.2 | 80.0 | 3.5 | 2.8 | 0.5 | 0.6 | 2.1 | 0.9 | 3.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 21/2 | - | W | 18 | 3-4 | 75.0 | 1-1 | 100.0 | 3-3 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| Do. 12/2 | - | L | 18 | 4-5 | 80.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 8 |
| Di. 10/2 | - | L | 26 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | 8 |
| voorheen met UTAH, verworven door MEM | ||||||||||||||||
| Zo. 8/2 | - | L | 27 | 5-6 | 83.3 | 0-0 | 0.0 | 1-3 | 33.3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 11 |
| february | 22.3 | 3.8-4.8 | 78.9 | 0.3-0.3 | 100.0 | 1.5-2.0 | 75.0 | 3.5 | 0.8 | 1.0 | 1.5 | 3.0 | 1.8 | 9.3 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 31/1 | - | L | 20 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 |
| Do. 29/1 | - | L | 22 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 |
| Wo. 28/1 | - | L | 25 | 4-6 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 3-3 | 100.0 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 |
| Zo. 25/1 | - | L | 15 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Wo. 21/1 | - | W | 17 | 1-3 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| Za. 17/1 | - | L | 19 | 4-6 | 66.7 | 0-0 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 8 |
| Vr. 16/1 | - | L | 26 | 5-7 | 71.4 | 1-1 | 100.0 | 1-6 | 16.7 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 12 |
| Do. 15/1 | - | L | 17 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 |
| Zo. 11/1 | - | L | 21 | 3-10 | 30.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 |
| Vr. 9/1 | - | W | 26 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 |
| Vr. 2/1 | - | L | 32 | 8-10 | 80.0 | 0-0 | 0.0 | 6-7 | 85.7 | 8 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 22 |
| january | 21.8 | 3.0-5.5 | 55.0 | 0.2-0.4 | 50.0 | 1.3-2.1 | 60.9 | 3.9 | 3.0 | 0.6 | 0.9 | 2.1 | 0.7 | 7.5 | ||
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 30/11 | - | L | 25 | 3-7 | 42.9 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | 1 | 7 |
| Di. 25/11 | - | L | 24 | 6-7 | 85.7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 12 |
| Wo. 19/11 | - | L | 20 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 |
| Za. 8/11 | - | L | 12 | 3-7 | 42.9 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 |
| Ma. 3/11 | - | L | 12 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 |
| november | 18.4 | 3.2-6.0 | 53.3 | 0.2-0.2 | 100.0 | 0.8-1.2 | 66.7 | 2.6 | 4.0 | 0.4 | 1.4 | 3.0 | 1.0 | 7.4 | ||
| Regular Season Stats | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Averages | 19.8 | 2.5-4.7 | 53.0 | 0.1-0.3 | 36.4 | 1.1-1.6 | 70.6 | 3.5 | 2.9 | 0.6 | 1.0 | 2.2 | 0.9 | 6.2 |
| Totals | 853 | 107-202 | 53.0 | 4-11 | 36.4 | 48-68 | 70.6 | 150 | 126 | 26 | 45 | 96 | 39 | 266 |
voorseizoen
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 11/10 | - | L | 14 | 0-4 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Do. 9/10 | - | L | 17 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers
2025-26 Northwest Standings
| Team | W | L | PCT | GB | RKS |
|---|---|---|---|---|---|
| Oklahoma City | 64 | 18 | .780 | - | L2 |
| Denver | 54 | 28 | .659 | 10 | W12 |
| Minnesota | 49 | 33 | .598 | 15 | W2 |
| Portland | 42 | 40 | .512 | 22 | W2 |
| Utah | 22 | 60 | .268 | 42 | L1 |