Vitesse laat zege uit handen glippen

FC Emmen heeft aan het thuisduel met Vitesse een zwaarbevochten punt overgehouden. Emmen kwam op een 0-2 achterstand, maar wist via El Messaoudi en Oroz toch nog een resultaat te halen tegen de Arnhemmers. Het betekende voor de ploeg van Dick Lukkien de zevende thuiswedstrijd op een rij waarin niet werd verloren. 


Pröpper maakte zijn rentree in de basis bij Vitesse, zijn zwager Van Ginkel begon op de bank. Ook Emmen trok de nodige ervaring aan in de afgelopen transferperiode. Er was een basisplaats voor Mike te Wierik die transfervrij overkwam van FC Groningen. 


Vitesse trok de wedstrijd in de eerrste helft naar zich toe. Na een half uur spelen kwamen de Arnhemmers op voorsprong door koelbloedig afronden van Manhoef. Tien minuten later werd die voorsprong verdubbeld. Arcus schoot hard binnen op aangeven van Melle Meulensteen. De ploeg van Cocu dacht met een comfortabele marge te gaan rusten, maar moest op de valreep nog de aansluitingstreffer slikken. Een schot van Mark Diemers werd niet goed verwerkt door Kjell Scherpen, waarna Assehnoun raak schoot. 

Pröpper ziet Emmen langszij komen

De amusementswaarde van de tweede helft lag een stuk lager. Vitesse was lang niet zo gevaarlijk als voor rust, daarentegen wist Emmen ook weinig te creëren. Pröpper hield het 70 minuten vol. Hij ging ogenschijnlijk aangeslagen naar de kant. Vanaf de bank zag de geboren Arnhemmer hoe Emmen in de slotfase nog een punt uit het vuur sleepte. Door toedoen van Ahmed El Messaoudi werkte Dominik Oroz de bal over zijn eigen doellijn: 2-2.