Nederland - Letland
2022 WK Kwalificatie - UEFA, Groepsfase
Steven Berghuis - 32'
Luuk de Jong - 69'
Slordig Nederland wint van Letland
Pro Shots
Het Nederlands elftal heeft de thuiswedstrijd tegen Letland winnend afgesloten (2-0). Steven Berghuis (32e minuut) en Luuk de Jong (69e minuut) maakten de doelpunten in een Johan Cruijff ArenA met 5000 toeschouwers.
Oranje deed veel goed tegen de Letten, maar verzuimde wel veel vaker te scoren. Nederland kwam tot maar liefst 35 doelpogingen tegen Letland, dat maar sporadisch op de helft van de thuisploeg verscheen maar in de slotfase nog wel de paal raakte.
Oranje vervolgt de WK-kwalificatie dinsdag met een uitwedstrijd tegen Gibraltar. Turkije en Montenegro leiden na twee duels groep G van het kwalificatietoernooi voor het WK van 2022 in Qatar met 6 punten. Nederland en Noorwegen volgen op 3 punten.
Wedstrijdinformatie
Johan Cruijff Arena
18:00, 27 maart, 2021
Amsterdam, Nederland
Toeschouwers: 5,000

