PSV met dubbele cijfers langs oude liefde Schmidt

PSV heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een overtuigende 1-10 zege geboekt op Delbrücker SC.

Het was voor Roger Schmidt een speciale wedstrijd, want Delbrücker is de club waar de PSV-trainer zijn voetballoopbaan afsloot en waar zijn trainerscarrière begon. Hij zag al snel dat zijn huidige ploeg een maatje te groot was voor zijn oude liefde. PSV liep namelijk voor rust al ver weg bij de Duitse club. Bij het rustsignaal stond er een score van 1-6 op het scorebord.

Na rust denderde PSV door en dit zorgde voor een pijnlijke einduitslag. De Einhovense club vernederde Delbrücker met dubbele cijfers: 1-10.

Vetrouwen tanken

Het was dus een fijne avond voor de spelers van PSV. Ze konden aan hun vertrouwen werken en dan met name de aanvallers. Zo maakten Yorbe Vertessen en Noni Madueke allebei twee goals. Fodé Fofana was de man van de wedstrijd. Het talent viel na rust in en maakte in de 56ste minuut zijn eerste goal in het eerste van PSV. Hier bleef het niet bij, want Fofana maakte een hattrick. De andere doelpuntenmakers aan Eindhovense zijde waren Eran Zahavi, Mario Götze en Davy Pröpper.