ADO langs Jong Ajax, droomdebuut Verheydt

 ADO Den Haag is goed begonnen aan het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van Ruud Brood won met 2-0 van Jong Ajax dankzij treffers van Amar Catic en Thomas Verheydt.

John Heitinga, trainer van Jong Ajax, debuteerde dus in het betaald voetbal met een nederlaag. Doelman en Ajax-aanwinst Jay Gorter hield zijn ploeg nog goed op de been in de eerste helft. Toch was het de Bosniër Catic die na rust de 1-0 maakte. Kort voor tijd maakte invaller en cultheld Thomas Verheydt, die overkwam van Almere City, voor de tweede treffer. Het werd een droomdebuut voor de spits, die bij ieder balcontact werd toegejuicht.

FC Emmen en VVV-Venlo degradeerden vorig seizoen samen met ADO. Emmen begon de competitie vrijdag met een gelijkspel bij Telstar (1-1).