ESPN
    • VriendenLoterij Eredivisie
    • Keuken Kampioen Divisie
    • Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
    • Voetbal
    • NBA
    • WNBA
    • MLB
    • Meer sport
    • Fantasy
    • Disney+
    • Watch
    • Zoeken
    Sudtirol

    Sudtirol

    • 3-4-2
    • 7e in Serie B
    • Home
    • Speelkalender
    • Uitslagen
    • Selectie
    • Statistieken

    Programma

    SUD
     
    31/10
    15:00
     
    CES

    Serie B

    PAD
    2
    FT
     
    0
    SUD

    Serie B

    SUD
    1
     
    FT
     
    1
    SAM

    Serie B

    JVS
    3
    FT
     
    0
    SUD

    Serie B

    SUD
    0
     
    FT
     
    0
    ASC

    Serie B

    SUD
    2
     
    FT
    3
    INN

    Vriendschappelijke wedstrijd

    ARE
    1
     
    FT
    4
    SUD

    Serie B

    GEN
    1
    FT
     
    0
    SUD

    Coppa Italia

    SUD
    1
     
    FT
     
    1
    MOD

    Serie B

    SUD
    2
    FT
     
    0
    CAT

    Serie B

    BEN
    1
     
    FT
     
    1
    SUD

    Serie B

    SUD
    1
    FT
     
    0
    ENT

    Serie B

    CAT
    2
     
    FT-Pens
    2
    SUD

    Coppa Italia

    Sudtirol win 4-3 on penalties

    SUD
    1
    FT
     
    0
    VVA

    Vriendschappelijke wedstrijd

    SUD
    0
     
    FT
    Agg. 0 - 0
     
    0
    BAR

    Serie B

    Return - gelijk (agg) - BAR win on away goals

    BAR
    0
     
    FT
     
    0
    SUD

    Serie B

    Heenwedstrijd

    SUD
    1
     
    FT
     
    1
    JVS

    Serie B

    SAM
    1
    FT
     
    0
    SUD

    Serie B

    SUD
    0
     
    FT
    3
    MAN

    Serie B

    SPE
    6
    FT
     
    1
    SUD

    Serie B

    SUD
    1
     
    FT
     
    1
    MOD

    Serie B

    CES
    1
     
    FT
     
    1
    SUD

    Serie B

    SUD
    1
     
    FT
    3
    FRO

    Serie B

    AVE
    3
    FT
     
    2
    SUD

    Serie B

    SUD
    0
     
    FT
     
    0
    PES

    Serie B

    SUD
    0
     
    FT
    1
    ENT

    Serie B

    Geen Nieuws Beschikbaar

    Serie B 2026-27 Stand

    TeamGSWGLDSP
    Palermo9720+1023
    Modena9612+819
    Ascoli9531+1018
    Mantova9522+417
    Benevento9432+615
    Pisa9432+515
    Sudtirol9342+113
    Padova9414-113
    Hellas Verona9333+312
    US Avellino9333+312
    Cesena9252-311
    Virtus Entella9243+110
    Carrarese9315-110
    Arezzo9315-1010
    Cremonese9234-39
    Vicenza9234-59
    Juve Stabia933308
    Empoli9216-77
    Sampdoria9126-105
    Catanzaro9126-115
    Standen

    2026-27 Teamleiders

    Serie B

    25

    Kenny MixturA #25

    2
    Wedstrijden7
    Assists0
    55

    Andrea GiorginiV #55

    1
    Wedstrijden9
    Assists0
    79

    Salvatore MolinaM #79

    1
    Wedstrijden9
    Assists2
    Volledige Team Statistieken

    Ranglijsten

    Serie B

    Goal Difference
    1
    Tied-9e
    Goals Scored
    10
    Tied-11e
    Assists
    8
    Tied-11e
    Goals Conceded
    9
    Tied-3e
    Alle Team Rankings
    ESPN
    • Terms of Use
    • Privacy Policy
    • Your US State Privacy Rights
    • Children's Online Privacy Policy
    • Interest-Based Ads
    • About Nielsen Measurement
    • Your Privacy Choices
    • Contact Us
    • Disney Ad Sales Site
    • Work for ESPN
    • Corrections
    GAMBLING PROBLEM? CALL 1-800-GAMBLER or 1-800-MY-RESET, (800) 327-5050 or visit gamblinghelplinema.org (MA). Call 877-8-HOPENY/text HOPENY (467369) (NY). Call 888-789-7777/visit ccpg.org (CT), or visit www.mdgamblinghelp.org (MD), 1-800-981-0023 (PR). 21+ and present in most states. (18+ DC/KY/NH/PR/WY). Void in ONT. Eligibility restrictions apply. Terms: draftkings.com/sportsbook. On behalf of Boot Hill Casino (KS). Pass-thru of per wager tax may apply in IL.
    Copyright: © 2026 ESPN Enterprises, LLC. All rights reserved.