Het is inmiddels traditie, het Carnavalstenue van RKC Waalwijk. De Geelblauwen maakten zaterdag bekend dat het voor het derde jaar op rij zal aantreden in een speciaal Carnavalstenue. Het tenue werd om 11:11 uur (speciale carnavalstijd) op ludieke wijze gepresenteerd, in de video zijn er onder andere rollen weggelegd voor Michiel Kramer, Alexander Büttner en algemeen directeur Frank van Mosselveld. Op Carnavalsvrijdag, 25 februari om 20.00 uur, zal dit tenue worden gedragen in de thuiswedstrijd tegen FC Twente.
Speciale elementen
De basis voor het Carnavalstenue zijn de kleuren geel, blauw en rood, verwijzend naar de kleuren van Schoenlapperslaand tijdens carnaval. Op de achterkant van het shirt prijken ‘Three Little Beers’, met carnaval wordt er in Brabant namelijk geproost op het leven. In de kraag staat de slogan van 2022, ‘We Zullen Altijd Blijven Vieren’, verwijzend naar de vanwege de pandemie Carnavalloze periode. Tot slot heeft het shirt een speciaal logo, waarop drie leeuwen gezamenlijk met elkaar de polonaise lopen.
Het tenue is vanaf maandag verkrijgbaar. De opbrengst van de verkoop van de shirts komt ten goede aan de realisatie van een nieuwe mindervalide-tribune in het Mandemakers Stadion.
