<
>

Van Wonderen zet laatkomer Sahraoui op de bank: "We moeten ze opvoeden"

sc Heerenveen gaat proberen te stunten tegen nummer twee Feyenoord, maar doen dat zonder smaakmaker Osame Sahraoui. Kees van Wonderen kiest voor Ché Nunnely in zijn basisopstelling. De reden waarom Sahraoui op de bank zit, is omdat de Noor meermaals te laat is gekomen.

Voorafgaand aan de wedstrijd legt Van Wonderen tegenover de camera's van ESPN uit waarom hij zijn linksbuiten heeft gepasseerd. "Je werkt in een team en dan moet je je houden aan de regels. Dat kan wel eens niet lukken, maar niet herhaaldelijk. Osame is een meerwaarde voor ons dus dat is doodzonde. Maar als je dit niet handhaaft dan is het hek van het dam. Hij is een jonge jongen, dat moeten we niet vergeten. We moeten ze helpen, opvoeden en op het juiste spoor zetten, zodat ze hopelijk in de toekomst hun lessen geleerd hebben."

En dus is er één grote wijziging bij de Friezen in de basisopstelling. De formatie van Feyenoord daarentegen is dezelfde als vorig duel met Heracles (3-0 winst). Bij Feyenoord is er uiteraard een plekje voor Quinten Timber. De middenvelder mag zich na dit weekend melden in Zeist voor zijn eerste uitnodiging voor Oranje. Timber vormt samen met Ramiz Zerrouki en Mats Wieffer het middenveld van de Rotterdammers. Luka Ivanušec staat voor de tweede keer op rij in de basis.