<
>

PSG presenteert Luis Enrique als nieuwe trainer

ANP Foto

Luis Enrique is officieel gepresenteerd als nieuwe trainer van Paris Saint-Germain. De 53-jarige Spanjaard tekent in de Franse hoofdstad een contract voor twee seizoenen.

"Ik ben dolbij om in Parijs te gaan genieten van deze ervaring", aldus de kersverse hoofdtrainer op de website van de club. "Het is altijd spannend om nieuwe mensen te ontmoeten, maar ook om in deze stad te gaan wonen en een nieuwe taal te leren, maar bovenal om PSG te gaan coachen."

Als speler maakte Enrique furore als aanvallende middenvelder voor zowel Real Madrid als Barcelona. Als trainer won hij met FC Barcelona alle prijzen die er te winnen zijn, waaronder de Champions League in 2014/15, vooralsnog de laatste voor Barca. De 61-voudig international van Spanje was tussen juli 2018 en december 2022 bondscoach van zijn land. Daarmee haalde hij het EK 2020 en WK 2022. Daarnaast was hij trainer bij AS Roma, en Celta de Vigo.